Porzellan Zahl der Lose: 411
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3278415
11663
480
Zsolnay szoknyás bögre, jelzett, népmese motívummal, m: 9 cm
3278418
11664
480
Zsolnay Nagykőrös butella, jelzett, m: 11 cm 3280036
11665
480
Zsolnay Gellért Szálló hamutál, jelzett, kis kopással, 14x10 cm 3278397
11666
480
Zsolnay piroscsíkos pecsenyés tál, jelzett, 36x26 cm
3278421
11667
480
Zsolnay salátát evő nyúl. Jelzett, 9x7 cm 3276518
11668
480
Zsolnay Esztergomi emlék váza, jelzett, m: 11,5 cm 3274947
11669
480
Zsolnay virágmintás hamuzó, jelzett, kopással, h: 12 cm
3274551
11670
480
Zsolnay 3 darab bonbonier, cukortartó, kopással, jelzett.
3278912
11671
480
Zsolnay virág mintás tálka. Matricás, jelzett, hibátlan d: 20 cm
3279563
11672
480
Zsolnay Verő porcelán kiöntő. Matricás, jelzett, kis kopással m: 10 cm 3197074
11673
480
Zsolnay pillangó mintás ékszertartó tálka. Sérült, javított, d: 8 cm 3256615
11674
480
Zsolnay hamuzó és tálka, jelzett, mázrepedéssel, h: 9-12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF