Porzellan

Zahl der Lose: 411

Zsolnay szoknyás bögre, jelzett, népmese motívummal, m: 9 cm
11663.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay Nagykőrös butella, jelzett, m: 11 cm
11664.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Zsolnay Gellért Szálló hamutál, jelzett, kis kopással, 14x10 cm
11665.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay piroscsíkos pecsenyés tál, jelzett, 36x26 cm
11666.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay salátát evő nyúl. Jelzett, 9x7 cm
11667.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay Esztergomi emlék váza, jelzett, m: 11,5 cm
11668.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zsolnay virágmintás hamuzó, jelzett, kopással, h: 12 cm
11669.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zsolnay 3 darab bonbonier, cukortartó, kopással, jelzett.
11670.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay virág mintás tálka. Matricás, jelzett, hibátlan d: 20 cm
11671.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay Verő porcelán kiöntő. Matricás, jelzett, kis kopással m: 10 cm
11672.

Rufpreis:
2 400 HUF

11673.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay hamuzó és tálka, jelzett, mázrepedéssel, h: 9-12 cm
11674.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF