Porzellan Zahl der Lose: 411
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3260864
11675
480
Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi". Kézzel festett, jelzett (tervező: Sinkó András), kis kopással, m: 13,5 cm 3260523
11676
480
Zsolnay botfaragó kisfiú, fehérmázas, jelzett, m: 14 cm 2977672
11677
480
26000
3276045
11678
480
13000
Hollóházi zenekar - hegedűs, harmonikás, fúvós figurák. Terv.: Káldor Aurél. Jelzett, kopással, m: 13-14 cm
3273599
11679
480
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
3273764
11680
480
4 db Hollóházi szeder mintás váza cukordoboz és két gyertyatartó. m: 22 cm-ig 2854824
11681
480
3800
3237024
11682
480
5500
Hollóházi rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan14x9 cm 3282306
11683
480
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tál. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 20 cm 3276522
11684
480
3800
Hollóházi Erika mintás levél alakú kínáló és csengő, jelzett, h: 19 cm, m: 10 cm 3273598
11685
480
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dísztál, matricás, hibátlan, jelzett, d: 24,5 cm 3275184
11686
480
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán plakett, Matricás, hibátlan, tokba ragasztva, 6x4 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF