Porzellan

Zahl der Lose: 411

Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi". Kézzel festett, jelzett (tervező: Sinkó András), kis kopással, m: 13,5 cm
11675.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay botfaragó kisfiú, fehérmázas, jelzett, m: 14 cm
11676.

Rufpreis:
3 000 HUF

11677.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

11678.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
11679.

Rufpreis:
12 000 HUF

4 db Hollóházi szeder mintás váza cukordoboz és két gyertyatartó. m: 22 cm-ig
11680.

Rufpreis:
8 000 HUF

11681.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Hollóházi rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan14x9 cm
11682.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19
13

Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tál. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
11683.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi Erika mintás levél alakú kínáló és csengő, jelzett, h: 19 cm, m: 10 cm
11684.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
9

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dísztál, matricás, hibátlan, jelzett, d: 24,5 cm
11685.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán plakett, Matricás, hibátlan, tokba ragasztva, 6x4 cm
11686.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
14

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF