Porzellan

Zahl der Lose: 411

Sarreguemines dísztál, fa tartóval, jelzett, d: 32 cm
11795.

Rufpreis:
6 000 HUF

Porcelaine de Bruxelles kancsóváza, jelzett, m: 23,5 cm
11796.

Rufpreis:
4 000 HUF

Heinrich 6 személyes botozó készlet, porcelán kupák alátéttel, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
11797.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rosenthal Thomas mid-century virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 23 cm
11798.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

11799.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

ASA Selection 6 darabos kavicsot imitáló gyertyatartó szett. Színes fehérkerámia, újszerű, jelzett, 7x8 cm
11800.

Rufpreis:
1 600 HUF

6 darabos színes modern lakberendezési design tárgy, porcelán és üveg, érdekes darabokkal.
11801.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kínai famille rose dísztányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 26,5 cm
11802.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

4 darab német aranyozott elefántcsontszínű porcelán váza, jelzett, m: 15-18 cm
11803.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Német zenélő gyermekek porcelán figura csoport. 3 darab, jelzés nélkül, egyiken lepattanással, m: 8,5 cm
11804.

Rufpreis:
4 000 HUF

11805.

Rufpreis:
3 000 HUF

Drasche szivárványhal és csiga. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm
11806.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF