Porzellan Zahl der Lose: 411
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3255216
11795
480
Sarreguemines dísztál, fa tartóval, jelzett, d: 32 cm
3255299
11796
480
Porcelaine de Bruxelles kancsóváza, jelzett, m: 23,5 cm
3254816
11797
480
Heinrich 6 személyes botozó készlet, porcelán kupák alátéttel, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 3254819
11798
480
3400
Rosenthal Thomas mid-century virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 23 cm 3166256
11799
480
3200
3225266
11800
480
ASA Selection 6 darabos kavicsot imitáló gyertyatartó szett. Színes fehérkerámia, újszerű, jelzett, 7x8 cm
3240122
11801
480
6 darabos színes modern lakberendezési design tárgy, porcelán és üveg, érdekes darabokkal.
3237234
11802
480
3400
Kínai famille rose dísztányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 26,5 cm 3240090
11803
480
4200
4 darab német aranyozott elefántcsontszínű porcelán váza, jelzett, m: 15-18 cm 3255114
11804
480
Német zenélő gyermekek porcelán figura csoport. 3 darab, jelzés nélkül, egyiken lepattanással, m: 8,5 cm 2824886
11805
480
3237315
11806
480
3400
Drasche szivárványhal és csiga. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF