Porzellan

Zahl der Lose: 411

11819.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Reichenbach virágmintás váza, jelzett, m: 34 cm
11820.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Spanyol design kancsó. Címkével jelzett, minimális pattogzással, m: 16,5 cm
11821.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Iris porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm
11822.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

WMF kobaltfestéses rózsamintás váza, fém peremezéssel, jelzett, m: 15,5 cm
11823.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Arzberg 4 részes szervírozótál készlet, részben jelzett, d: 21-26 cm
11824.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

2 db Schaubachkunst porcelán váza pár. Aranyozott, jelzett, hibátlan 12 cm
11825.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

11826.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

11827.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Antik csehszlovák kegytárgy szobor. Sorszámozott, kopással, m: 21 cm
11828.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 db orosz porcelán kép. Matricás, jelzett, hibátlan d: 9 cm 4x5 cm
11829.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

11830.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF