Porzellan Zahl der Lose: 411
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3261736
11819
480
4800
6 darab porcelán reggeliző szett: csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, kopással, közte ritkább készletekkel. 3258783
11820
480
4200
Reichenbach virágmintás váza, jelzett, m: 34 cm
3182288
11821
480
3800
Spanyol design kancsó. Címkével jelzett, minimális pattogzással, m: 16,5 cm
3108943
11822
480
Iris porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm
3196079
11823
480
4200
WMF kobaltfestéses rózsamintás váza, fém peremezéssel, jelzett, m: 15,5 cm
3263149
11824
480
3800
Arzberg 4 részes szervírozótál készlet, részben jelzett, d: 21-26 cm
3233304
11825
480
3800
2 db Schaubachkunst porcelán váza pár. Aranyozott, jelzett, hibátlan 12 cm
3232051
11826
480
3800
3232070
11827
480
3141672
11828
480
Antik csehszlovák kegytárgy szobor. Sorszámozott, kopással, m: 21 cm
3149015
11829
480
3200
2 db orosz porcelán kép. Matricás, jelzett, hibátlan d: 9 cm 4x5 cm 3149479
11830
480
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF