Porzellan Zahl der Lose: 411
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3272951
11940
480
Porcelán ágaskodó ló, jelzés nélkül, m: 24,5 cm 3272899
11941
480
cca 1860 Lindner & Co. vadászmintás tál, jelzett, kopással, d: 25,5 cm 3272910
11942
480
Kínai kézzel festett famille rose dísztál, hibátlan, d: 23 cm
3270680
11943
480
Alt Wien kiöntő, sérüléssel, jelzett, m: 14,5 cm 3270688
11944
480
Epiag Hüttl, Bán és Mihalik porcelán csézze, KT monogrammal, m: 7 cm 3273871
11945
480
Retro német váza. Matricás, jelzett, hibátlan 17 cm 3273552
11946
480
Japán Buddha figura. Kézzel festett, alján repedéssel 6x6 cm 3273511
11947
480
I. világháborús propaganda bőgre a tengelyhatalmak uralkodóival, Ferenc József Vilmos császár, stb. Matricás, jelzett, repedt 9 cm 3273557
11948
480
Rózsaszín fajansz kínáló tál. plasztikus díszítéssel. J.n. mázrepedésekkel d: 14 cm 3273482
11949
480
2 db Aquincum lányka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 3273423
11950
480
Drasche kézzel festett porcelán nyúl hibátlan, jelzett, 8x8 cm 3273480
11951
480
Fogkefe tartó, fedeles porcelán. Matricás, hibátlan 21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF