Porzellan

Zahl der Lose: 411

Porcelán ágaskodó ló, jelzés nélkül, m: 24,5 cm
11940.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1860 Lindner & Co. vadászmintás tál, jelzett, kopással, d: 25,5 cm
11941.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kínai kézzel festett famille rose dísztál, hibátlan, d: 23 cm
11942.

Rufpreis:
3 000 HUF

Alt Wien kiöntő, sérüléssel, jelzett, m: 14,5 cm
11943.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

Epiag Hüttl, Bán és Mihalik porcelán csézze, KT monogrammal, m: 7 cm
11944.

Rufpreis:
1 600 HUF

Retro német váza. Matricás, jelzett, hibátlan 17 cm
11945.

Rufpreis:
3 000 HUF

Japán Buddha figura. Kézzel festett, alján repedéssel 6x6 cm
11946.

Rufpreis:
2 000 HUF

I. világháborús propaganda bőgre a tengelyhatalmak uralkodóival, Ferenc József Vilmos császár, stb. Matricás, jelzett, repedt 9 cm
11947.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rózsaszín fajansz kínáló tál. plasztikus díszítéssel. J.n. mázrepedésekkel d: 14 cm
11948.

Rufpreis:
3 000 HUF
34

2 db Aquincum lányka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
11949.

Rufpreis:
2 400 HUF

Drasche kézzel festett porcelán nyúl hibátlan, jelzett, 8x8 cm
11950.

Rufpreis:
2 800 HUF

Fogkefe tartó, fedeles porcelán. Matricás, hibátlan 21 cm
11951.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF