Porzellan

Zahl der Lose: 411

11916.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bavaria porcelán tál, jelzett, kopott, d: 29 cm
11917.

Rufpreis:
1 200 HUF

Budapest Halászbástya ábrázolással bonbonier. Jelzett, kis kopással, d: 7,5 cm
11918.

Rufpreis:
1 600 HUF

Epiag art deco bonbonier. Jelzett, 13x10 cm
11919.

Rufpreis:
1 200 HUF

1888 Kétfüles kisváza. Kartusban historizáló jelenettel, jelzett, kopással, m: 8 cm
11920.

Rufpreis:
1 000 HUF

Antik gyermek reggelizőtányér, jelzett, kopással, d: 19 cm
11921.

Rufpreis:
1 600 HUF

Antik magyar fiú porcelán szobor, félig festett, m: 17 cm
11922.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pipázó férfi italos flaska, levehető kalappal, jelzés nélkül, m: 28 cm
11923.

Rufpreis:
3 000 HUF

Meissen kávés készlet 12 darabja, jelzett.
11924.

Rufpreis:
3 000 HUF

Wallendorf váza, jelzett, m: 18 cm
11925.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Alföldi gyermek reggelizőtányér, jelzett, d: 19 cm
11926.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Baruch Temesvár asztalközép kínáló, jelzett, lepattanással, d: 29,5 cm
11927.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF