Porzellan Zahl der Lose: 411
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2911682
11916
480
Reininger Bitter porcelán gyógylikőrös díszüveg, porcelán, jelzéssel, kopással, m: 21 cm
2793084
11917
480
Bavaria porcelán tál, jelzett, kopott, d: 29 cm
3144300
11918
480
Budapest Halászbástya ábrázolással bonbonier. Jelzett, kis kopással, d: 7,5 cm
3193546
11919
480
Epiag art deco bonbonier. Jelzett, 13x10 cm
3193547
11920
480
1888 Kétfüles kisváza. Kartusban historizáló jelenettel, jelzett, kopással, m: 8 cm 3238798
11921
480
Antik gyermek reggelizőtányér, jelzett, kopással, d: 19 cm
3224355
11922
480
Antik magyar fiú porcelán szobor, félig festett, m: 17 cm 3277567
11923
480
Pipázó férfi italos flaska, levehető kalappal, jelzés nélkül, m: 28 cm
3278383
11924
480
Meissen kávés készlet 12 darabja, jelzett.
3278413
11925
480
Wallendorf váza, jelzett, m: 18 cm 3278408
11926
480
Alföldi gyermek reggelizőtányér, jelzett, d: 19 cm 3278404
11927
480
Baruch Temesvár asztalközép kínáló, jelzett, lepattanással, d: 29,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF