Porzellan Zahl der Lose: 411
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3278393
11928
480
Alföldi retro mintás köretes tál, jelzett, d: 21 cm 3277488
11929
480
Knowles dísztányér, madárpár ábrázolásával, jelzett, d: 21,5 cm 3276596
11930
480
Vintage olaj-ecet kiöntő,, m: 18 cm
3276515
11931
480
Cseh alt wien fedeles kisváza, jelzett, kopással, m: 12,5 cm 3276510
11932
480
Volkstedt madárpár. Jelzett, kis kopással, m: 10 cm 3276534
11933
480
10 darab magyar porcelán állatfigura, jelzettek. 3276536
11934
480
12 darab porcelán tálka és hamuzó, közte Herendi hamuzó. 3278348
11935
480
3 darab magyar porcelán állatfigura, jelzett, m: 13,5 cm 3278331
11936
480
Vigo spanyol dísztányér, jelzett, d: 25,5 cm
3278110
11937
480
Pirkenhammer Louise szecessziós csészealj. Jelzett, d: 14,5 cm
3273026
11938
480
Antik német emlékbögre, kopással, repedéssel, m: 9,5 cm
3273043
11939
480
Vadászmintás porcelán pipa, m: 13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF