Porzellan Zahl der Lose: 411
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3041728
11868
480
ENS porcelán virágszirmok. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 6 m 3215738
11869
480
Marenda Kanada porcelántestű baba, jelzett, m: 38 cm
3196613
11870
480
Aquincumi esernyős porcelán lány figura, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 14 cm
3194655
11871
480
Karlovy-Vary porcelán kúrapohár pár, m: 14 cm 3198970
11872
480
Körmöcbánya antik korsó, jelzett, alján kis lepattogzással, m: 11,5 cm 3165915
11873
480
Goebel Artis Orbis dísztálka, Auguste Renoir: festményének reprodukciójával díszítve. Jelzett, d: 10 cm 3219924
11874
480
3200
Fürstenberg mid-century design gyertyatartó pár, jelzett, hibátlan, d: 9 cm, m: 7 cm
3166692
11875
480
Delft stílusú gyermekpár. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
3255130
11876
480
Ilmenau aranyfestett kobaltmázas kínáló, jelzett, 29,5x21 cm 3256969
11877
480
Angol dísztál, historizáló mintával, jelzett, d: 26,5 cm
3256974
11878
480
Hong Kong-i dísztál, jelzett, d: 23,5 cm
3256981
11879
480
2 darab angol dísztál, jelzett, közte Wedgwood, d: 26-27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF