Porzellan

Zahl der Lose: 411

11747.

Rufpreis:
8 000 HUF

Polonne Retro szovjet porcelán váza. ZIK Kalinin gyár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 46 cm
11748.

Rufpreis:
8 000 HUF

Polonne Retro szovjet porcelán figura. Hímző lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 25 cm
11749.

Rufpreis:
8 000 HUF

11750.

Rufpreis:
6 000 HUF

11751.

Rufpreis:
5 000 HUF

11752.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Keleti porcelán váza, jelzett, kopásokkal, m: 32 cm
11753.

Rufpreis:
5 000 HUF

11754.

Rufpreis:
8 000 HUF

11755.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11756.

Rufpreis:
6 000 HUF

19. sz. vége, Arita japán dísztál, jelzés nélkül, kis kopottsággal, d: 21,5 cm
11757.

Rufpreis:
5 000 HUF

11758.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF