https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 411
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3275559
11747
480
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kirchenlamitz Qualität-Porzellan vintage 21 részes kávés készlet. Teljes, jelzett, hibátlan.
Das Lot is nicht erreichbar
3279336
11748
480
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Polonne Retro szovjet porcelán váza. ZIK Kalinin gyár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 46 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3279333
11749
480
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Polonne Retro szovjet porcelán figura. Hímző lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 25 cm 3142999
11750
480
0
6000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Victoria China historizáló kávés és süteményes készlet. Narancssárga márvány alapon historizáló jelenetekkel. Jelzett, kopással, kávés készletben egy alátét és fedő hiánnyal.
Das Lot is nicht erreichbar
2976467
11751
480
0
5000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
19. sz. vége, Arita japán dísztál, jelzés nélkül, pattanásokkal, fém szerelékkel, d: 22 cm 2347376
11752
480
0
5500
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kínai sárkányos teatartó edény, fedél nélkül Matricás, jelzés nélkül, hibátlan. 11 cm 2824888
11753
480
0
5000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Keleti porcelán váza, jelzett, kopásokkal, m: 32 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3159705
11754
480
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
3 db kínai művészi porcelán edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3213886
11755
480
0
7000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Drasche (Kispest) galamb etető leány, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2598604
11756
480
0
6000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Bavaria porcelán mokkás készlet Velencei látképekkel, Matricás, jelzett, kopásokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
2976463
11757
480
0
5000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
19. sz. vége, Arita japán dísztál, jelzés nélkül, kis kopottsággal, d: 21,5 cm 3193505
11758
480
0
6000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Rosenthal virágmintás 12 darabos étkészlet, leveses sérült és fedő nélkül, jelzett, tálak d: 26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse