Porzellan Zahl der Lose: 411
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2824887
11759
480
5500
3279684
11760
480
2777849
11761
480
Kém tégely, porcelán, hibátlan, m: 8,5 cm 2467162
11762
480
3165885
11763
480
3200
Antik fajansz rizstároló edény, fedővel. Jelzett, kis sérülésekkel, m: 18 cm
3260554
11764
480
3200
Ens 2 darab porcelán rózsa, jelzett, minimális pattogzással, d: 5 cm 3278154
11765
480
Hummel hegedűs fiú, jelzett, kis kopással, m: 12 cm 3278162
11766
480
Cseh alt wien porcelán cserepes virágok, 3 darab, jelzett, kis sérülésekkel, m: 6 cm 3280441
11767
480
4200
Rosenthal Thomas platinacsíkozott "Lanzette" 6 személyes reggeliző készlet. Terv.: Tapio Wirkkala (1915-1985). cca 1960/70, jelzett, teljes. 3273049
11768
480
2 db szacuma japán váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 15 cm 3273030
11769
480
Cseh alt wien historizáló figura, jelzett, kopással, m: 11 cm 3272893
11770
480
Lippelsdorf historizáló lovas szobor, jelzett, m: 19,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF