Porzellan

Zahl der Lose: 411

11759.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

2 db postás mintával ellátott Hollóházi porcelán tárgy: "Postás Művelődési Központ Budapest" tálca, 32,5x21,5 cm + "1987. HTI-TSZB" (Helyközi Távbeszélő Igazgatóság) korsó, m: 18,5 cm. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal.
11760.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kém tégely, porcelán, hibátlan, m: 8,5 cm
11761.

Rufpreis:
1 800 HUF

11762.

Rufpreis:
1 600 HUF

Antik fajansz rizstároló edény, fedővel. Jelzett, kis sérülésekkel, m: 18 cm
11763.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ens 2 darab porcelán rózsa, jelzett, minimális pattogzással, d: 5 cm
11764.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Hummel hegedűs fiú, jelzett, kis kopással, m: 12 cm
11765.

Rufpreis:
6 000 HUF
19

Cseh alt wien porcelán cserepes virágok, 3 darab, jelzett, kis sérülésekkel, m: 6 cm
11766.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Rosenthal Thomas platinacsíkozott "Lanzette" 6 személyes reggeliző készlet. Terv.: Tapio Wirkkala (1915-1985). cca 1960/70, jelzett, teljes.
11767.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

2 db szacuma japán váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 15 cm
11768.

Rufpreis:
4 000 HUF

Cseh alt wien historizáló figura, jelzett, kopással, m: 11 cm
11769.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lippelsdorf historizáló lovas szobor, jelzett, m: 19,5 cm
11770.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF