Porzellan

Zahl der Lose: 411

24k arannyal díszített görög dísztál, jelzett, d: 23,5 cm
11880.

Rufpreis:
3 000 HUF

11881.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db H&R Johnson fajansz fali dísz. Virágot ábrázoló, jelzett, kopással d:15 cm
11882.

Rufpreis:
3 000 HUF

Könyv Hévíz felirattal és dekorral, jelzés nélkül, hibátlan 10x6 cm
11883.

Rufpreis:
1 800 HUF

11884.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ens Porcelánmanufaktúra: Lampel tanár. Jelzett, minimális kopással, m: 20,5 cm. /// Wilhelm Busch Max és Móric című 1865-ben indult rajzsorozatának szereplője.
11885.

Rufpreis:
6 000 HUF
18

11886.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

11887.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Royal Porzellan fehérmázas váza, jelzett, m: 12,5 cm
11888.

Rufpreis:
1 000 HUF

11889.

Rufpreis:
6 000 HUF

Pingvin figura, címkével jelzett, m: 17 cm
11890.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szamár és kutya porcelán figurális szobor. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 19x14 cm
11891.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF