Porzellan Zahl der Lose: 411
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3256977
11880
480
24k arannyal díszített görög dísztál, jelzett, d: 23,5 cm
3256970
11881
480
3254455
11882
480
2 db H&R Johnson fajansz fali dísz. Virágot ábrázoló, jelzett, kopással d:15 cm
3149171
11883
480
Könyv Hévíz felirattal és dekorral, jelzés nélkül, hibátlan 10x6 cm
3024514
11884
480
3274221
11885
480
Ens Porcelánmanufaktúra: Lampel tanár. Jelzett, minimális kopással, m: 20,5 cm. /// Wilhelm Busch Max és Móric című 1865-ben indult rajzsorozatának szereplője. 3108950
11886
480
2200
3160769
11887
480
900
2 db olasz kézzel festett kerámia csempe. jelzett, egyik törött 15x15 cm 3215362
11888
480
Royal Porzellan fehérmázas váza, jelzett, m: 12,5 cm
3215629
11889
480
3260871
11890
480
Pingvin figura, címkével jelzett, m: 17 cm
3259638
11891
480
Szamár és kutya porcelán figurális szobor. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 19x14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF