Porzellan Zahl der Lose: 411
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3271567
11904
480
3200
3282044
11905
480
Royal Dux váza, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
3282045
11906
480
Aquincum hajat fonó akt, m: 15 cm 3282303
11907
480
Schlaggenwald asztaközép és fedeles kínáló alátéttel, cca 1940, h: 26 cm
3282307
11908
480
Vadászmintás váza, jelzés nélkül, m: 11 cm 3254453
11909
480
Városlődi kerámia "Balatoni emlék" feliratú mázas kerámia fali tál, apró mázhibákkal, jelzett, d: 19,5 cm 3216640
11910
480
1975 Szeged Nemzetközi Ökölvívó Jubileumi Ökölvívó Sportverseny. d 10 cm porcelán plakett Hollóházi?
3254518
11911
480
Szombathely Iseum és püspöki palota 2 db Decobex dísztányér. Limitált kiadás, matricás, jelzett, hibátlan d: 20 cm
3239090
11912
480
Kispesti madár. Kézzel festett, jelzett, 14 cm
2467164
11913
480
3094882
11914
480
Német makkmintás ónfedeles sörös korsó. Jelzett, alján anyaghibákkal, m: 14 cm 3227600
11915
480
Jelzés nélkül: Szószos kiöntő, aljjal matricás, szecessziós díszítéssel. kis kopással 20, 23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF