Porzellan

Zahl der Lose: 411

11904.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Royal Dux váza, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
11905.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincum hajat fonó akt, m: 15 cm
11906.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schlaggenwald asztaközép és fedeles kínáló alátéttel, cca 1940, h: 26 cm
11907.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vadászmintás váza, jelzés nélkül, m: 11 cm
11908.

Rufpreis:
2 400 HUF

Városlődi kerámia "Balatoni emlék" feliratú mázas kerámia fali tál, apró mázhibákkal, jelzett, d: 19,5 cm
11909.

Rufpreis:
2 400 HUF
9

1975 Szeged Nemzetközi Ökölvívó Jubileumi Ökölvívó Sportverseny. d 10 cm porcelán plakett Hollóházi?
11910.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szombathely Iseum és püspöki palota 2 db Decobex dísztányér. Limitált kiadás, matricás, jelzett, hibátlan d: 20 cm
11911.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kispesti madár. Kézzel festett, jelzett, 14 cm
11912.

Rufpreis:
1 800 HUF

11913.

Rufpreis:
800 HUF

Német makkmintás ónfedeles sörös korsó. Jelzett, alján anyaghibákkal, m: 14 cm
11914.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jelzés nélkül: Szószos kiöntő, aljjal matricás, szecessziós díszítéssel. kis kopással 20, 23 cm
11915.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF