Porzellan

Zahl der Lose: 411

6 db Drasche porcelán figura. Kézzel festett , jelzett, hibátlan
11783.

Rufpreis:
4 000 HUF

5 db porcelán figura. fehér mázas. egy biszkvit 11-24 cm
11784.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Figurális porcelán teáskanna, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 16 cm
11785.

Rufpreis:
6 000 HUF

Színes elefánt persely. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 13 cm
11786.

Rufpreis:
5 000 HUF

Porcelán velencei maszk, jelzés nélkül, 27x21 cm
11787.

Rufpreis:
4 000 HUF

ASA Selection 6 darabos design kínáló készlet. Jelzett, hibátlan, 38x24 cm
11788.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sarkantyu Judit (1947- ): Alakok. Porcelán falikép, 1994, jelzett, 32x22 cm
11789.

Rufpreis:
6 000 HUF

Sarkantyu Judit (1947- ): Alakok. Porcelán falikép, jelzett, sérüléssel 32x22 cm
11790.

Rufpreis:
6 000 HUF

2 db angyalos dísz. Az egyik elemes és világít. 14 cm, 16 cm
11791.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Wagner & Apel Bertram halász. Jelzett, hibátlan (tűzhibával), m: 23 cm
11792.

Rufpreis:
5 000 HUF

11793.

Rufpreis:
5 000 HUF

6 db Hollóházi ÁB Állami biztosítós porcelán korsó. Matricás, jelzett, hibátlan 14 cm
11794.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF