Porzellan Zahl der Lose: 411
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3278788
11783
480
6 db Drasche porcelán figura. Kézzel festett , jelzett, hibátlan 3278780
11784
480
5 db porcelán figura. fehér mázas. egy biszkvit 11-24 cm
3281636
11785
480
Figurális porcelán teáskanna, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 16 cm
3281618
11786
480
Színes elefánt persely. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 13 cm 3280760
11787
480
Porcelán velencei maszk, jelzés nélkül, 27x21 cm 3281231
11788
480
ASA Selection 6 darabos design kínáló készlet. Jelzett, hibátlan, 38x24 cm
3280732
11789
480
Sarkantyu Judit (1947- ): Alakok. Porcelán falikép, 1994, jelzett, 32x22 cm 3280735
11790
480
Sarkantyu Judit (1947- ): Alakok. Porcelán falikép, jelzett, sérüléssel 32x22 cm 3279972
11791
480
2 db angyalos dísz. Az egyik elemes és világít. 14 cm, 16 cm
3255222
11792
480
Wagner & Apel Bertram halász. Jelzett, hibátlan (tűzhibával), m: 23 cm 3254457
11793
480
2 db Flora Keramik Holland kehely. Matricás, jelzett, minimális kopással m: 14 cm
3260029
11794
480
6 db Hollóházi ÁB Állami biztosítós porcelán korsó. Matricás, jelzett, hibátlan 14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF