https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 411
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3282594
11807
480
0
3600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kínai porcelán tuscsepegtető, jelzés nélkül, hibátlan, d: 8 cm 3282596
11808
480
0
4200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Inda- és pillangómintás kézzel festett kínai dísztál. Kína, XX. sz., jelzett, hibátlan, d: 26,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3280034
11809
480
0
3600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
2 darab porcelán szivarmintás hamuzó, egyik Zsolnay, másik csehszlovák, utóbbi lepattanással, 13-15 cm 3280048
11810
480
0
4000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
1929 Karlsbad kúrapohár, m: 13 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3233742
11811
480
0
5000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1940, Bavaria delft festésű asztalközép kínáló. Jelzett, d: 27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3176879
11812
480
0
3200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kispesti porcelán tálka, egyedi kézi festéssel, jelzett, kopással 10x13 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3182728
11813
480
0
1000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Porcelaine de Paris francia porcelán fali váza. Jelzett, sorszámozott, hibátlan, m: 14,5 cm 3141613
11814
480
0
2800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kínai kétfüles váza, jelzett, kis kopással, m: 35 cm 3030161
11815
480
0
2400
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Ausztria, 19. sz., emlék kiöntő. Jelzés nélkül, repedéssel, kopással, m: 14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3198917
11816
480
0
2200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Erdei mintás vörösfestett kínáló. cca 19. sz., feltehetően francia vagy német, jelzett, kopással, 30x19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3144870
11817
480
0
2800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Metzler & Ortloff éneklő csibepár. Jelzett, hibátlan, h: 9,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3043871
11818
480
0
3200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900, Wilhelmsburg Bártfai Emlék dísztál, repedezett mázzal, pereménél kis hajszálrepedéssel, jelzett, fa tartón, 26x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse