Porzellan

Zahl der Lose: 411

Kínai porcelán tuscsepegtető, jelzés nélkül, hibátlan, d: 8 cm
11807.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

11808.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

2 darab porcelán szivarmintás hamuzó, egyik Zsolnay, másik csehszlovák, utóbbi lepattanással, 13-15 cm
11809.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1929 Karlsbad kúrapohár, m: 13 cm
11810.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1940, Bavaria delft festésű asztalközép kínáló. Jelzett, d: 27 cm
11811.

Rufpreis:
5 000 HUF

11812.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

11813.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kínai kétfüles váza, jelzett, kis kopással, m: 35 cm
11814.

Rufpreis:
2 800 HUF

11815.

Rufpreis:
2 400 HUF

Erdei mintás vörösfestett kínáló. cca 19. sz., feltehetően francia vagy német, jelzett, kopással, 30x19 cm
11816.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

11817.

Rufpreis:
2 800 HUF

11818.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF