Porzellan

Zahl der Lose: 411

11566.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

cca 19. sz., Villeroy & Boch Wallerfangen 4 darab csésze, 5 darab alátéttel, jelzett, sérülésekkel.
11567.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Meisseni porcelán mokkás készlet, Hiányos, négy darabos: kanna, cukordoboz, tejkiöntő, csésze Szecessziós, kézzel festett, jelzett, kopással Kanna 16 cm
11568.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11569.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

cca 1900, Szecessziós 22 részes étkészlet, kézzel festett virágmintával, egy tál ragasztott, 1-1 darabon lepattanással.
11570.

Rufpreis:
12 000 HUF

45 darabos gyermekjáték porcelán tétel. cca 19. sz. vége - 20. sz. eleje, klf készletekből, közte sérült, jó darabokkal.
11571.

Rufpreis:
8 000 HUF

17 darabos japán porcelán tétel, közte 6 darabos süteményes szett.
11572.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Apponyi mintás süteményes készlet. Jelzett, kézzel festett, d: 19 cm, sz: 50 cm
11573.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11574.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11575.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

11576.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Herendi Viktória mintás porcelán fali tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, működik. d: 28 cm
11577.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF