Porzellan Zahl der Lose: 411
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3278233
11566
480
26000
3279787
11567
480
cca 19. sz., Villeroy & Boch Wallerfangen 4 darab csésze, 5 darab alátéttel, jelzett, sérülésekkel. 3273745
11568
480
Meisseni porcelán mokkás készlet, Hiányos, négy darabos: kanna, cukordoboz, tejkiöntő, csésze Szecessziós, kézzel festett, jelzett, kopással Kanna 16 cm
3272908
11569
480
15000
3277820
11570
480
cca 1900, Szecessziós 22 részes étkészlet, kézzel festett virágmintával, egy tál ragasztott, 1-1 darabon lepattanással. 3273071
11571
480
45 darabos gyermekjáték porcelán tétel. cca 19. sz. vége - 20. sz. eleje, klf készletekből, közte sérült, jó darabokkal. 3272913
11572
480
17 darabos japán porcelán tétel, közte 6 darabos süteményes szett. 3273778
11573
480
40000
Herendi Apponyi mintás süteményes készlet. Jelzett, kézzel festett, d: 19 cm, sz: 50 cm 3124123
11574
480
40000
3181298
11575
480
19000
2829570
11576
480
22000
3278687
11577
480
30000
Herendi Viktória mintás porcelán fali tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, működik. d: 28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF