45 darabos gyermekjáték porcelán tétel. cca 19. sz. vége - 20. sz. ele... https://www.darabanth.com/de/480-Fernauktion/480.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/45-darabos-gyermekjatek-porcelan-tetel-cca-19-sz-vege-20-sz-eleje-klf-keszletekbol-kozte~II3273071
3273071
11571
480
Beschreibung: 45 darabos gyermekjáték porcelán tétel. cca 19. sz. vége - 20. sz. eleje, klf készletekből, közte sérült, jó darabokkal.
: nagy_andras