Porzellan Zahl der Lose: 411
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3274545
11578
480
26000
Herendi 13 darab klf kisebb tárgy, közte Pheasant, Bird and Insect mintás kistálka, illetve egyéb különleges mintákkal, hibátlan.
3272943
11579
480
24000
Herendi táncoló juhász. Jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm
3272999
11580
480
24000
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30 cm 3273001
11581
480
24000
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28 cm 3185718
11582
480
14000
Herendi nagy méretű fésülködő akt. Formaterv: Szilágyi Nagy István. Kézzel festett, jelzett, kopással, m: 23,5 cm 3273625
11583
480
Herendi Eton mintás teás kanna. kézzel festett, jelzett, hibátlan 26x16 cm 3278962
11584
480
Herendi biszkvit és fehér mázas porcelán Kodály büszt, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 2856722
11585
480
Herendi Apponyi mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, belül virágvíz által hagyott foltcsík, m: 17 cm
3272938
11586
480
15000
Herendi Viktória mintás levél alakú kínáló, jelzett, kis kopással, 24x20 cm 3273806
11587
480
15000
2 db Herendi Apponyi mintás teás csésze, aljjal. Jelzett, kézzel festett, hibátlan 3273782
11588
480
Herendi Apponyi mintás süteményes tál. Jelzett, kézzel festett, d: 28 cm 3273792
11589
480
Herendi Apponyi mintás kaspó Jelzett, kézzel festett, d: 18 cm, m: 16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF