Porzellan

Zahl der Lose: 411

Herendi 13 darab klf kisebb tárgy, közte Pheasant, Bird and Insect mintás kistálka, illetve egyéb különleges mintákkal, hibátlan.
11578.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Herendi táncoló juhász. Jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm
11579.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30 cm
11580.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28 cm
11581.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi nagy méretű fésülködő akt. Formaterv: Szilágyi Nagy István. Kézzel festett, jelzett, kopással, m: 23,5 cm
11582.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Herendi Eton mintás teás kanna. kézzel festett, jelzett, hibátlan 26x16 cm
11583.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi biszkvit és fehér mázas porcelán Kodály büszt, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
11584.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11585.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi Viktória mintás levél alakú kínáló, jelzett, kis kopással, 24x20 cm
11586.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

2 db Herendi Apponyi mintás teás csésze, aljjal. Jelzett, kézzel festett, hibátlan
11587.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi Apponyi mintás süteményes tál. Jelzett, kézzel festett, d: 28 cm
11588.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Herendi Apponyi mintás kaspó Jelzett, kézzel festett, d: 18 cm, m: 16 cm
11589.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF