https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3255775
10459
480
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kurländer István (-), működött a XX. sz. első felében: Táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Kétoldalas mű, hátoldalán táj vázlattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 23×31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3180386
10461
480
0
1400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Lakatos László (-). Fürdőzők. Akvarell, papír. Plexiüvegezett keretben, plexi kissé repedt. 21x27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3183785
10462
480
0
4200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Lobkovitz Eleonóra (-): 16 db illusztráció (női katonák, utazás vonaton stb.). Tus, papír. Jelzés nélkül. 16x11 cm körüli méretekben.
Das Lot is nicht erreichbar
2402649
10463
480
0
60000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Lantos Ferenc (1929-2014): Geometrikus kompozíció, 1970-es évek. Tus, papír. Hátoldalán hagyatéki pecséttel. 18,5x18,5 cm. Üvegezett fakeretben. / ink on paper, with estate stamp on the reverse, framed
Das Lot is nicht erreichbar
3145239
10464
480
0
22000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Lonovics László (1951-): Szögletes forma. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, 31x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3137424
10465
480
0
48000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Josef Linschinger (1945-): Geometrikus kompozíció, 1994. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (28/48). 48x48 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (28/48).
Das Lot is nicht erreichbar
2993832
10466
480
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Alexander Liberman (1912-1999): Kompozíció körrel (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, Galerie Denise René kiadása 1964, üvegezett fakeretben, d: 17 cm / serigraphy on paper, unsigned, edited by Galerie Denise René 1964, framed
Das Lot is nicht erreichbar
3158814
10467
480
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Josef Linschinger (1945-): Átlós kompozíció, 1994. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (28/48). 48x48 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (28/48).
Das Lot is nicht erreichbar
3276968
10468
480
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Losonci Lilla (1930 -): Zebegényi hajóállomás. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm 3274258
10469
480
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Liszicyn, Sz. V. (-)m ukrán festő: Kiev, Andreev lejtő, 1995. Olaj, karton, jelzett a hátoldalán, 28x44 cm. Dekoratív keretben. 2937647
10470
480
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Losonci Lilla (1930-): Napraforgók. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 70×50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3006822
10471
480
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
László Elemér (1931-2022): Mária fogantatása. Olaj, farost, jelzett. 50x40 cm Fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse