Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3275037
10484
480
Henri Matisse (1869-1954): Fekvő akt, cinkográfia, papír, paszpartuban, jelzett a nyomaton 13×16 cm 3275040
10485
480
Henri Matisse (1869-1954): Térdelő akt, cinkográfia, papír, paszpartuban, jelzett a nyomaton 13×16 cm 3245823
10486
480
36000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40). 45,5x34 cm
2786027
10487
480
36000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45×34 cm
3230523
10488
480
42000
Mengyán András (1945-): Formák logikája. Szitanyomat, papír, jelezve jobbra lent. 34x29 cm
3137474
10489
480
Mayerhoffer Miklós (-): Ívelés. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton. 31x31 cm.
2717011
10490
480
3171272
10491
480
42000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45×34 cm
3093500
10492
480
38000
3183510
10493
480
26000
Mokos József (1892-1972): Bódvarákói rét. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 42x46 cm.
2993838
10494
480
38000
3277009
10495
480
M. Tóth Ágota (-): Leányfej. Rézkarc, papír, jelzett, 21x16 cm. Üvegezett fakeretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF