Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Henri Matisse (1869-1954): Fekvő akt, cinkográfia, papír, paszpartuban, jelzett a nyomaton 13×16 cm
10484.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

Henri Matisse (1869-1954): Térdelő akt, cinkográfia, papír, paszpartuban, jelzett a nyomaton 13×16 cm
10485.

Rufpreis:
4 000 HUF

10486.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

10487.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Mengyán András (1945-): Formák logikája. Szitanyomat, papír, jelezve jobbra lent. 34x29 cm
10488.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10489.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10490.

Rufpreis:
10 000 HUF

Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45×34 cm
10491.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10492.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10493.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10494.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

M. Tóth Ágota (-): Leányfej. Rézkarc, papír, jelzett, 21x16 cm. Üvegezett fakeretben.
10495.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF