Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Melocco Miklós (1935-): Feszület. Rézkarc, papar, jelzett,Dedikált. üvegezett keretben. 39x29 cm
10496.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Marosán Gyula (1915-2003): Elesett. Tus, papír. Jelezve jobbra lent: Marosán (943?). 20x29 cm. Üvegezett fakeretben.
10497.

Rufpreis:
12 000 HUF

Molnár Gabriella (1940-): Bohóc. Linómetszet, papír, jelzett sorszáozott 88/100 Üvegezett keretben 33x26 cm
10498.

Rufpreis:
4 000 HUF

Molnár Gabriella (1940-): Olvasó lány. Rézkarc, papír, jelzett, 15x10 cm
10499.

Rufpreis:
2 400 HUF

Molnár Gabriella (1940-): Bazilika, Esztergom. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (66/120), lapszéli kisebb elszíneződésekkel, 25×22 cm
10500.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Molnár Dénes (1947-2000): Szentháromság. Fametszet, papír, jelzett, 14×10 cm, üvegezett fakeretben
10501.

Rufpreis:
2 800 HUF

Mayer Alajos (1878-1953): Csendélet. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x40 cm.
10502.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Laure Malcles Masereel (1911-1981): Női akt (Devant la glace), 1973. Fametszet, papír, jelzett, Laure Malcles Masereel autográf ajándékozási soraival Lengyel Béla irodalomtörténész részére (Lengyel Béla rendezte Budapesten a Masereel kiállítást), feltekerve, 50x40 cm
10503.

Rufpreis:
5 000 HUF

Laure Malcles Masereel (1911-1981): Alma, 1973. Fametszet, papír, jelzett, Laure Malcles Masereel autográf ajándékozási soraival Lengyel Béla irodalomtörténész részére (Lengyel Béla rendezte Budapesten a Masereel kiállítást), feltekerve, lapszéli apró szakadással, 40x30,5 cm
10504.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Laure Malcles Masereel (1911-1981): Játékbaba hajókkal, 1963. Litográfia, papír, jelzett, Laure Malcles Masereel autográf ajándékozási soraival Lengyel Béla irodalomtörténész részére (Lengyel Béla rendezte Budapesten a Masereel kiállítást), feltekerve, lapszéli apró szakadással, 31,5x46 cm
10505.

Rufpreis:
5 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Hagyja nálam a kezét. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999 (Újságrajzai és könyvillusztrációi c. mappából). Lapméret: 42x29,5 cm
10506.

Rufpreis:
5 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Kocsma előtt. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999 (Újságrajzai és könyvillusztrációi c. mappából). Lapméret: 42x29,5 cm
10507.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF