Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

T. Fülöp Gyula (működött a XX. sz. első felében): Liba itatás. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. . Dekoratív fakeretben. 36x38 cm
10786.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

T. Fülöp Gyula (működött a XX. sz. első felében): Erdei patak. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. . Dekoratív kissé sérült fakeretben. 36x38 cm
10787.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Tóth Gyula (működött a XX. sz. elején-első felében): 10 db tanulmányrajz (női portrék és aktok, katonák, állatok stb.). Ceruza, papír, részben jelzett, korabeli nevével feliratozott vászonkötésű vázlatkönyvben, 28×20 cm
10788.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Amerigo Tot (1909-1985): Fekvő női akt, 1956. Monotípia, papír, jelzett. 23x32,5 cm
10789.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Tichy Gyula (1879-1920): Női aktok. Linómetszet, papír, jelzés nélkül. Paszpartu hátoldalán Tichy hagyatéki árverés 1996, Műgyűjtők Galériája pecséttel. 25x33,5 cm.
10790.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Tichy Gyula (1879-1920): Hölgy tájban. Linómetszet, papír, jelzés nélkül. paszpartu hátoldalán Tichy hagyatéki árverés 1996, Műgyűjtők Galériája pecséttel. 21x24 cm.
10791.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
9

Tuka László (1924-2007): Liptói havasok. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (15/100). Kartonra kasírozva. 27×47 cm
10792.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Antti Ukkonen (1948-1994): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. A Dimensio 1976-'81. Napjaink finn festészete c. mappából. 34x28 cm
10793.

Rufpreis:
10 000 HUF

Udvary Pál (1900-1987): Buda (Budapesti panoráma a rakparttal). Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lapszéli apró foltokkal, 27,5×37,5 cm
10794.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Női portré. Vöröskréta, papír, jelzett. Sarkaiban kissé sérült. 61×43 cm
10795.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Női akt, 1965. Ceruza, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 43×25 cm
10796.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Mátraszentimrei részlet. Tus, toll, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 27,5×20,5 cm
10797.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF