Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3280107
10786
480
T. Fülöp Gyula (működött a XX. sz. első felében): Liba itatás. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. . Dekoratív fakeretben. 36x38 cm 3280109
10787
480
T. Fülöp Gyula (működött a XX. sz. első felében): Erdei patak. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. . Dekoratív kissé sérült fakeretben. 36x38 cm 3182198
10788
480
5500
Tóth Gyula (működött a XX. sz. elején-első felében): 10 db tanulmányrajz (női portrék és aktok, katonák, állatok stb.). Ceruza, papír, részben jelzett, korabeli nevével feliratozott vászonkötésű vázlatkönyvben, 28×20 cm 3279227
10789
480
50000
Amerigo Tot (1909-1985): Fekvő női akt, 1956. Monotípia, papír, jelzett. 23x32,5 cm 3277049
10790
480
Tichy Gyula (1879-1920): Női aktok. Linómetszet, papír, jelzés nélkül. Paszpartu hátoldalán Tichy hagyatéki árverés 1996, Műgyűjtők Galériája pecséttel. 25x33,5 cm. 3277045
10791
480
Tichy Gyula (1879-1920): Hölgy tájban. Linómetszet, papír, jelzés nélkül. paszpartu hátoldalán Tichy hagyatéki árverés 1996, Műgyűjtők Galériája pecséttel. 21x24 cm. 3274454
10792
480
3200
Tuka László (1924-2007): Liptói havasok. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (15/100). Kartonra kasírozva. 27×47 cm
3171278
10793
480
Antti Ukkonen (1948-1994): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. A Dimensio 1976-'81. Napjaink finn festészete c. mappából. 34x28 cm
3278665
10794
480
Udvary Pál (1900-1987): Buda (Budapesti panoráma a rakparttal). Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lapszéli apró foltokkal, 27,5×37,5 cm 3278580
10795
480
Ujváry Lajos (1925-2006): Női portré. Vöröskréta, papír, jelzett. Sarkaiban kissé sérült. 61×43 cm
3278578
10796
480
Ujváry Lajos (1925-2006): Női akt, 1965. Ceruza, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 43×25 cm
3278576
10797
480
Ujváry Lajos (1925-2006): Mátraszentimrei részlet. Tus, toll, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 27,5×20,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF