Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3241081
10762
480
Szalay Lajos (1909-1995): Gondolkodó. Tus, papír, jelzés nélkül. Foltos. Papírra kasírozva. 16×12 cm.
3159887
10763
480
26000
Szanthoffer Imre (1930-2007): Puszta gémeskúttal. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, fakeretben, 60x50 cm minimális felületi sérüléssel
3184401
10764
480
Szigethy István (1891-1966): A délivasúti villamos megállónál (karikatúra). Tus, papír, jelzett. Kissé foltos, 22×12 cm. 3135739
10765
480
19000
Szalóky Sándor (1921-1978): Őszi táj. Akvarell, papír, jjl.: Szalóky S. -1959. 29x46,5 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel. 3136354
10766
480
Szalóky Sándor (1921-1978): Tájkép. akvarell, papír, jjl: Szalóky. 28,5x45,5 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú. 3201544
10767
480
Szalóky Sándor (1921-1978): Márciusi hó, 1973. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, üvegezett fakeretben, 34×49 cm. 3162871
10768
480
Szyksznian Wanda (1948-): Múzsák. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (6/50), 17,5x12 cm
3149729
10769
480
22000
3171378
10770
480
28000
3193609
10771
480
40000
Szontágh Tibor (1873-1930): Falusi ház. Olaj, vászon, jelzett (jobbra lent). Dekoratív, fakeretben, a kereten sérülésekkel, 26x34 cm
3182543
10772
480
3254446
10773
480
Szemethy Imre (1945-): Földosztás az ópusztaszeri Árpád emlékműnél. Rézkarc, papír. Jelzett, 30x39 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF