Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Szalay Lajos (1909-1995): Gondolkodó. Tus, papír, jelzés nélkül. Foltos. Papírra kasírozva. 16×12 cm.
10762.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10763.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Szigethy István (1891-1966): A délivasúti villamos megállónál (karikatúra). Tus, papír, jelzett. Kissé foltos, 22×12 cm.
10764.

Rufpreis:
1 000 HUF

10765.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10766.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Szalóky Sándor (1921-1978): Márciusi hó, 1973. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, üvegezett fakeretben, 34×49 cm.
10767.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10768.

Rufpreis:
6 000 HUF

10769.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10770.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10771.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10772.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szemethy Imre (1945-): Földosztás az ópusztaszeri Árpád emlékműnél. Rézkarc, papír. Jelzett, 30x39 cm
10773.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF