https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3062294
10750
480
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szada Béla, működött a XX: sz. első felében: Tabáni részlet, háttérben a régi Erzsébet híddal. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Sérült. Fakeretben. 80x60 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3027681
10751
480
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szunyoghy Viktória (1983-): Hazug. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Címkén feliratozott. Üvegezett fakeretben. 29x21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3027667
10752
480
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szunyoghy Viktória (1983-): Virtuóz. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Címkén feliratozott. Üvegezett fakeretben. 29x21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3027677
10753
480
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szunyoghy Viktória (1983-): Felfedező. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Címkén feliratozott. Üvegezett fakeretben. 21x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3099859
10754
480
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Páros. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 70x55 cm. Fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3099858
10755
480
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Színek és fények Olaj, falemez. Jelezve jobbra lent. 54,5x42 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3200791
10756
480
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szegő Gizi (1902-1985): Algériában (karikatúra). Vegyes technika, papír, jelzett. Hátoldalán "Ludas Matyi" bélyegzővel. 17,5x30 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3256821
10757
480
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szabados Árpád (1944-2017): Újra meg újra. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3010660
10758
480
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalay Pál (1953-2015): Szürrealista figura, 1998. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. 49,5x34,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3084928
10759
480
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalay Pál (1953-2015): Paripa. Pasztell, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán névvel feliratozott. Paszpartuban. 22x31 cm 3128739
10760
480
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Bárban. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Javított. 75x60,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3167254
10761
480
0
9500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó Nóra: Absztrakt. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, jelzett, hátoldalon a szerző soraival, 53x18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse