Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

10605.

Rufpreis:
1 800 HUF

10606.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10607.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10608.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10609.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10610.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

T. Fülöp Gyula (működött a XX. sz. első felében): Napos táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Sérült (felületi festék hiánnyal). Dekoratív fakeretben. 40x50 cm
10611.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Török Endre (1926-1980): Major. Linómetszet, papír, jelzett. 19x27 cm
10612.

Rufpreis:
3 000 HUF

10613.

Rufpreis:
12 000 HUF

10614.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10615.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

10616.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF