https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3193476
10605
480
0
1800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tamás Mina?: Fura képzelet. Szitanyomat, papír. jelzett, sorszámozott 31/30 üvegezett keretben, 33x27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2890037
10606
480
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tóthpál Katalin (1977- ): Lovak, olaj, farost, jelzett, 40×59,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3128915
10607
480
0
3200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Torda Gyuláné (-): Élet a földeken, akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 23×33 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3139961
10608
480
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Turcsán Miklós (1944-): Tavasz. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 29,5x33,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3148248
10609
480
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth-Vissó Árpád (1921-2001): A tenger kapujában, 1984. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán a művész és Géniusz Alkotóközösség címkéivel, fakeretben, 50×60 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3135894
10610
480
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tahi-Tóth Nándor (1912-1978): Bika. Monotípia, tus, papír, jjl.: Tahi-Tóth 955. 32x44 cm, keretben, kis sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
3254297
10611
480
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
T. Fülöp Gyula (működött a XX. sz. első felében): Napos táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Sérült (felületi festék hiánnyal). Dekoratív fakeretben. 40x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3155882
10612
480
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Török Endre (1926-1980): Major. Linómetszet, papír, jelzett. 19x27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3049312
10613
480
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pekáry István (1905-1981): Aratásra induló lányok és fiúk. Rézkarc, papír, jelzett, 12,5x9,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3162924
10614
480
0
44000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pethő Attila (-): Melankólia. Olaj, applikáció, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 52×22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2867474
10615
480
0
140000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Paizs László (1935-2009): Gesztusok (cím nélkül). Vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent. Sérült. 38x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3142475
10616
480
0
80000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Poll Hugó (1867-1931): Napfényes táj. Pasztell, papír, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült, javított fakeretben. 31,5x45,5 cm. / pastell on paper, signed, framed
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse