Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3254652
10580
480
30000
Nagy Ernő Sándor (1926-2013): Tengerparti idil. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. fakeretben, kis kopással 60×80 cm 3244414
10581
480
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőbelső. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 26x17 cm 3281507
10582
480
Országh Imre Ferenc (1901-1974): Ülő női akt, 1920-as évek. Szén, papír, jelzett, lap széle sérült, 47,5×31,5 cm
3259969
10583
480
9500
Orosz János (1932-2019): Nyakkendős alak, 1988. Tus, papír, jelzett. 30x21 cm
3101198
10585
480
19000
3219296
10586
480
7500
3175417
10587
480
4200
3164355
10588
480
Olajos György (1953-): Növények (cím nélkül), 1980 körül. Írisznyomás, papír, jelzett, próbanyomat. Közepén törésnyommal. 9,5×6 cm. 3208065
10589
480
Olajos György (1953-): Asphodelus liliaceus luteus, 1982. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 13×7 cm. A tételhez tartozik külön lapon Olajos György autográf születésnapi sorai, lapon további fametszettel, jelzés nélkül, 5x1,5 cm 3175410
10590
480
Olajos György (1953-): Asphodelus albus ( Fehér aszfodélosz), Fametszet, papír, jelzett, a nyomaton 21x12 cm Üvegezett keretben 3278831
10591
480
Porscht Frigyes (1929-): 25 db városrészlet (Vizsoly, Szováta, Fertőrákos, Barcelona, München, Cordoba, Perugia és egyéb külföldi helyszínek). Nyomat, papír, mindegyik jelzett és számozott. Megjelent 25 példányban. Eredeti kiadói karton mappában, lapméret: 29,5×21 cm
3277877
10592
480
28000
Pállya Carolus (1875-1930): Vásári jelenet. Olaj, karton, jelzett, 19×13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF