Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Nagy Ernő Sándor (1926-2013): Tengerparti idil. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. fakeretben, kis kopással 60×80 cm
10580.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőbelső. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 26x17 cm
10581.

Rufpreis:
2 000 HUF

Országh Imre Ferenc (1901-1974): Ülő női akt, 1920-as évek. Szén, papír, jelzett, lap széle sérült, 47,5×31,5 cm
10582.

Rufpreis:
3 000 HUF

Orosz János (1932-2019): Nyakkendős alak, 1988. Tus, papír, jelzett. 30x21 cm
10583.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

10585.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10586.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

10587.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Olajos György (1953-): Növények (cím nélkül), 1980 körül. Írisznyomás, papír, jelzett, próbanyomat. Közepén törésnyommal. 9,5×6 cm.
10588.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olajos György (1953-): Asphodelus liliaceus luteus, 1982. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 13×7 cm. A tételhez tartozik külön lapon Olajos György autográf születésnapi sorai, lapon további fametszettel, jelzés nélkül, 5x1,5 cm
10589.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olajos György (1953-): Asphodelus albus ( Fehér aszfodélosz), Fametszet, papír, jelzett, a nyomaton 21x12 cm Üvegezett keretben
10590.

Rufpreis:
4 000 HUF

Porscht Frigyes (1929-): 25 db városrészlet (Vizsoly, Szováta, Fertőrákos, Barcelona, München, Cordoba, Perugia és egyéb külföldi helyszínek). Nyomat, papír, mindegyik jelzett és számozott. Megjelent 25 példányban. Eredeti kiadói karton mappában, lapméret: 29,5×21 cm
10591.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pállya Carolus (1875-1930): Vásári jelenet. Olaj, karton, jelzett, 19×13 cm
10592.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF