Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

10726.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Szalay Pál (1953-2015), össz. 6 db mű: Vázlatok, rajzok. Klf. technikák és hordozók, egy kivételével mind jelzett, 20x15 és 26,5x37 cm közötti méretekben
10727.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Villon. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19,5×14,5 cm
10728.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szász Endre (1926-2003): Hamlet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19,5×14,5 cm
10729.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szünderné Havasi Erzsébet (1947-): Vitorlások. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 18×26,5 cm
10730.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szalay Pál (1953-2015), 2 db mű: Fekvő női akt és férfi portré. Szén, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Apró lapszéli, részben javított sérülésekkel. 63x44,5 és 61x43 cm
10731.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szász Endre (1926-2003): Illusztráció Francois Villon Ballada a múlt idők dámáiról c. művéhez. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XIII/XXV számozással. Hátoldalán Faludy György autográf aláírásával. Az 1996-ban megjelent Francois Villon balladái Faludy György átköltésében c. mappából. 41x29,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10732.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szemethy Imre (1945- ): Mandarin, 1978. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (59/100). Az Hommage a Bartók mappából. 20×11,5 cm
10733.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szabó András (1951-): Kietlen táj. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 31×43 cm
10734.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szemethy Imre (1945-): Archaikus formák, 1993. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lapon apró foltokkal, 50x40 cm
10735.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Székely Árpád (1861-1914): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, Székely Árpád autográf ajándékozási soraival Rauscher Lajos (1845-1914) grafikus részére, 13×17,5 cm
10736.

Rufpreis:
3 000 HUF

Székely Árpád (1861-1914): Szadai udvar, 1907. Rézkarc, papír, jelzett, Székely Árpád autográf ajándékozási soraival Rauscher Lajos (1845-1914) grafikus részére, 33×46 cm
10737.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF