Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Salamon György (1948-): Vízparti pihenő (Balaton?). Olaj, farost, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 52x74,5 cm
10713.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10714.

Rufpreis:
4 000 HUF

10715.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Somogyi Szántó Béla (1945-): Pogányvári hegy. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok címkével.dekoratív fakeretben, 50x60 cm
10716.

Rufpreis:
8 000 HUF

Samu Hajnalka (?-): Mirage. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 50x40 cm
10718.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Samu Hajnalka (?-): Purple rain. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 50x40 cm
10719.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10720.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szegő Gizi (1902-1985): 7 db karikatúra. Vegyes technika, papír, mind jelzett és hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 12x17 és 21x30 cm közötti méretekben
10721.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szegő Gizi (1902-1985): 3 db karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett és mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" v. "Kis Ludas" bélyegzővel. 14x17 és 14x21 cm közötti méretekben.
10722.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szegő Gizi (1902-1985): Bár, honvágy (karikatúra). Vegyes technika, papír, jelzett, hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. Megjelent karikatúra. 25x20 cm
10723.

Rufpreis:
5 000 HUF

10724.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szenes Árpád (1897-1985): Gesztusok (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 49/100, 45x26 cm / screenprint on paper, signed on the print, numbered: 49/100 szélén kis gyűrődéssel
10725.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF