Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3160690
10713
480
Salamon György (1948-): Vízparti pihenő (Balaton?). Olaj, farost, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 52x74,5 cm 3181564
10714
480
2879474
10715
480
30000
3254645
10716
480
Somogyi Szántó Béla (1945-): Pogányvári hegy. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok címkével.dekoratív fakeretben, 50x60 cm
3256002
10718
480
Samu Hajnalka (?-): Mirage. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 50x40 cm
3255999
10719
480
Samu Hajnalka (?-): Purple rain. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 50x40 cm
3219648
10720
480
3272651
10721
480
Szegő Gizi (1902-1985): 7 db karikatúra. Vegyes technika, papír, mind jelzett és hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 12x17 és 21x30 cm közötti méretekben 3267350
10722
480
Szegő Gizi (1902-1985): 3 db karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett és mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" v. "Kis Ludas" bélyegzővel. 14x17 és 14x21 cm közötti méretekben. 3272650
10723
480
Szegő Gizi (1902-1985): Bár, honvágy (karikatúra). Vegyes technika, papír, jelzett, hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. Megjelent karikatúra. 25x20 cm 3219889
10724
480
3109985
10725
480
48000
Szenes Árpád (1897-1985): Gesztusok (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 49/100, 45x26 cm / screenprint on paper, signed on the print, numbered: 49/100 szélén kis gyűrődéssel
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF