Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3278309
10689
480
Dora Sedlick (1925-2011): Dr. Philipp Jakob Siebenpfeiffer (1789-1845) portréja. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, fakeretben, 20,5×20,5 cm
3274745
10690
480
Sajó S. Géza (?-?): Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett. Fakeretben, 30×40 cm
3226948
10691
480
26000
Sárdy Brutus (1892-1970): Dunamenti táj, 1928. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent (kissé töredekésen). Felületi sérülésekkel (festéklepergésekkel).Vetemedett. Hátoldalán foltos. 35,5x52 cm.
3273449
10692
480
3273363
10693
480
Simon János (1945-): Vízparti táj. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán bélyegzővel. Dekoratív fakeretben, 15×25 cm
3273364
10694
480
Simon János (1945-): Vízpart. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán bélyegzővel. Dekoratív fakeretben, 15×25 cm
3138415
10695
480
Somorjai-Kiss Tibor (1959-): Mester utca 3 (Ferencváros, Budapest). Litográfia, papír, jelzett, számozott (VI/VIII), 28×21,5 cm 3226923
10696
480
26000
Sárdy Brutus (1892-1970): Erdőszéle, 1929. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán MNG kiviteli bélyegzővel. Vakráma nélkül. Sérült. 35,5x53 cm.
3018513
10697
480
26000
2879468
10698
480
24000
2879469
10699
480
30000
3018655
10700
480
30000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF