Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3255351
10834
480
3400
Váci András (1928-1989): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán próbanyomat II. pecséttel, 33,5×20 cm 3258962
10835
480
Varga Mátyás (1910-2002): Mise. Tus, papír. jelzés nélkül 30x20 cm
3274900
10836
480
Würtz Ádám (1927-1994): Halásztanya. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Körbevágva. Kartonra kasírozva. 19×29 cm
3092858
10837
480
60000
3109907
10838
480
48000
3276982
10839
480
30000
Zirkelbach László (1916-?): Sóderbánya tó. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm
3278431
10840
480
Zala Tibor (1920-2004): Papírvirágok. Szitanyomat, papír. Jelzett.66/100 Üvegezett keretben 33x40 cm Üveg sérült
3277730
10841
480
4200
Zádor István(1882-1963): Bugaci puszta. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19,5×26 cm
3276769
10842
480
Wágner Géza (1879-1939): Szentgyörgyi utca. Rézkarc, papír, jelzett, Wágner Géza autográf ajándékozási soraival 1913-ból, lap széle kissé sérült, 11×16 cm 3274473
10843
480
Weisz Zsuzsa (1925-2017): Öreg fa folyónál, Zsennye, 1979. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. 50×70 cm
3244663
10844
480
Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia), rézkarc-akvatinta, papír, jelzés nélkül, 48,5x30,5 cm
3273891
10845
480
7500
Zádor István (1882-1963): Budapesti Dunapart hajókkal. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli szakadással és ázásnyommal, 24x34 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF