Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Váci András (1928-1989): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán próbanyomat II. pecséttel, 33,5×20 cm
10834.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Varga Mátyás (1910-2002): Mise. Tus, papír. jelzés nélkül 30x20 cm
10835.

Rufpreis:
3 000 HUF

Würtz Ádám (1927-1994): Halásztanya. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Körbevágva. Kartonra kasírozva. 19×29 cm
10836.

Rufpreis:
5 000 HUF

10837.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10838.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Zirkelbach László (1916-?): Sóderbánya tó. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm
10839.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Zala Tibor (1920-2004): Papírvirágok. Szitanyomat, papír. Jelzett.66/100 Üvegezett keretben 33x40 cm Üveg sérült
10840.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zádor István(1882-1963): Bugaci puszta. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19,5×26 cm
10841.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Wágner Géza (1879-1939): Szentgyörgyi utca. Rézkarc, papír, jelzett, Wágner Géza autográf ajándékozási soraival 1913-ból, lap széle kissé sérült, 11×16 cm
10842.

Rufpreis:
3 000 HUF

Weisz Zsuzsa (1925-2017): Öreg fa folyónál, Zsennye, 1979. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. 50×70 cm
10843.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia), rézkarc-akvatinta, papír, jelzés nélkül, 48,5x30,5 cm
10844.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Zádor István (1882-1963): Budapesti Dunapart hajókkal. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli szakadással és ázásnyommal, 24x34 cm
10845.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF