Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3145152
10822
480
Véssey Gábor (1948-): Térdelő Rembrandt, 1999. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat I/III számozással, 19,5×15 cm 3231448
10823
480
Veress Pál (1920-1999): A szabad sajtó küzdelme, 1994. Fametszet, papír, jelzett. 20×15 cm.
3231444
10824
480
Veress Pál (1920-1999): Virágbálvány virág helyett, 1982. Fametszet, papír, jelzett. Veress Pál autográf ajánlásával. 24×9 cm, üvegezett fakeretben.
2971931
10825
480
65000
3182167
10826
480
4200
3195146
10827
480
3078965
10828
480
3262170
10829
480
3800
Vincze Lajos (1914-2002): Dunakanyar Visegrádnál. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán feliratozott és régi intézményi bélyegzőkkel, 29,5x18 cm
3256820
10830
480
14000
Veszely Ferenc (1945-): Vizes lap. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm
3243627
10831
480
3800
Varga Mátyás (1910-2002): Siófoki kikötő (Balaton), 1955. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 35×46 cm 3145161
10832
480
Véssey Gábor (1948-): Paestum, 2000. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 2/3 számozással, 18×19 cm 3255349
10833
480
3400
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF