Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Szász Endre (1926-2003): Szürreális férfi portré (négy évszak sorozat). Olaj, farostlemez, jelezve középen lent. Kép szélén apró felületi, keretezésből fakadó kopásokkal. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 80x80 cm.
10000.

Rufpreis:
800 000 HUF
2 168,02
2 500,00

Lakner László (1936-): Illusztráció Iszaak Babel Lovashadsereg c. művéhez, 1962. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent: Lakner 1962. Üvegezett fakeretben. 18,5x12 cm. Lakner László életművének első nagy korszaka az 1950-es évek végén kibontakozó szürnaturalizmus volt, amely egészen az 1960-as évek elejéig tartott. Ekkor készült az árverésünkön szereplő műve is. Rendkívül korai munka, becses gyűjtői ritkaság! / László Lakner (1936-): Illustration (Iszaak Babel), 1962. Oil on board. Signed lower right: Lakner 1962. Framed. 18,5x12 cm
10001.

Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
937,50

Csáji Attila (1939-2025): Organikus spakli kalligráfiák VII., 1964. Olaj, papír. Jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. A művész korai absztrakt alkotása! 41x58 cm
10002.

Rufpreis:
360 000 HUF
975,61
1 125,00

10003.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Neuberger István (1953-): "Pecások", 2019. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Neuberger 19. Hátoldalán címkén Neuberger István autográf feliratával. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm / István Neuberger (1953-): Anglers. Oil on canvas, Signed lower right: Neuberger 19. With autograph description on a label on the reverse. Framed. 50x70 cm.
10004.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

10005.

Rufpreis:
500 000 HUF
1 355,01
1 562,50

10006.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: F. V. 26/30. Üvegezett fakeretben. 40x40 cm / Victor Vasarely (1908-1997): Op-art composition. Serigraphy on paper. Signed, numbered: F. V. 26/30. Framed. 40x40 cm.
10007.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 75/42. Üvegezett fakeretben. 58×58 cm / Screenprint on paper, signed, numbered: 75/42. Framed with glass.
10008.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Victor Vasarely (1908-1997): Phila-rouge, 1977. Szitanyomat, papír. Jelzett. Megjelent 200 példányban. Üvegezett fakeretben. 22,5x19 cm / Victor Vasarely (1908-1997): Phila-rouge, 1977. Serigraphy on paper. Signed. Framed. 22,5x19 cm.
10009.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Koppány Attila (1947-): "Time Over". Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 40x30 cm.
10010.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Kovács Attila (1938-2017): Geometrikus kompozíció, 1968/69. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (26/75) a hátoldalán, 22x67 cm. Ritka, korai és színes grafika az életműből! / screenprint on paper, signed and numbered (26/75) on the reverse,
10011.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF