Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

10144.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Boldizsár István (1897-1984): Nagy vízimalom. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lapszéli apró foltokkal, 18×33 cm
10145.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10146.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10147.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Borbereki-Kovács Zoltánné Sebők Erzsébet (1908-): Színes táj, Párizs, 1971. Ceruza, papír. Jelzett. 27x21 cm
10148.

Rufpreis:
4 000 HUF

Blahos Rudolf (1917-1986): Mátyás templom. Színezett rézkarc, papír, jelzett, fakeretben, hátoldali üveg repedt, 13,5×25 cm
10149.

Rufpreis:
4 000 HUF

Balázs György (1927-2015): Kikötő. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 15x22 cm
10150.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Balázs György (1927-2015): A város fényei. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 27,5x18 cm
10151.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bencze Klára (1925-): Bonfélia. Rézkarc, papír, jelzett, számozott próbanyomat VI/VIII, üvegezett fakeretben,
10152.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Bencze László (1907-1992): Tölgyfák. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 39x29,5 cm
10153.

Rufpreis:
2 400 HUF

Biai-Föglein István (1905-1974): Tisztás. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos.25,5x30 cm
10154.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bencze László (1907-1992): Kovácsműhely. Rézkarc, papír, jelzett. 26,5x42 cm
10155.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF