Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Bencze László (1907-1992): Facsoport. Rézkarc, papír, jelzett. Paszpartuban. 44x24,5 cm
10156.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bálint Endre (1914-1986): Motívumok, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (56/100). 50x51 cm.
10157.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Bóka Dezső (1935-): Halászok a szemesi kikötőben (Balaton), 1985. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 39x60 cm.
10158.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Bak Péter (1950-): Erdő patakkal. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60x50 cm
10159.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Bikácsi Daniela (1943-): Csillagnyomok. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 26x18,5 cm
10160.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Benes József (1938-2017): Kövér alak. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 23,5x23,5 cm
10161.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Banga Ferenc (1947-): A fényképezés jövője. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 16x12,5 cm
10162.

Rufpreis:
6 000 HUF

Barta Mária (1897-1969): Enteriőr díszes tükörrel. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 40x27,5 cm
10163.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Csehi János (1952-1998): Képtelenség (karikatúra). Tus, kollázs, papír, jelzett. 16,5×12 cm.
10164.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Mezőn. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal, fakeretben, 18×32 cm
10165.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10166.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Csendes Ferenc: Virágcsendélet. Olaj, farost. Jelzett, fakeretben, 24x19 cm
10167.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF