Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Kocsis Imre (1937-1991): Geometrikus kompozíció, 1972. Szitanyomat, karton. Jelezve jobbra lent. Számozott (32/100). Apró felületi kopásnyomokkal. 55x55 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (32/100), with light surface wear.
10012.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10013.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Tolnay Sándor/Alexander Tolnay (1944-): Grenzenbild, 1980-as évek. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, üveg sérült, 38,5×65 cm / mixed technique on paper, signed lower right, slightly stained on the edges, framed, glass damaged
10014.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

10015.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Major Kamill (1948-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100). 45×28,5 cm / screenprint on paper, signed, numbered (49/100)
10016.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Konok Tamás (1930-2020): Geometrikus kompozíció, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/40). 28×28 cm / serigraphy on paper, signed, numbered (22/40)
10017.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

10018.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10019.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

10020.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

10021.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10022.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

10023.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF