Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3145306
10012
480
44000
Kocsis Imre (1937-1991): Geometrikus kompozíció, 1972. Szitanyomat, karton. Jelezve jobbra lent. Számozott (32/100). Apró felületi kopásnyomokkal. 55x55 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (32/100), with light surface wear.
2875919
10013
480
100000
3211468
10014
480
110000
Tolnay Sándor/Alexander Tolnay (1944-): Grenzenbild, 1980-as évek. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, üveg sérült, 38,5×65 cm / mixed technique on paper, signed lower right, slightly stained on the edges, framed, glass damaged
3092982
10015
480
38000
3093290
10016
480
55000
Major Kamill (1948-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100). 45×28,5 cm / screenprint on paper, signed, numbered (49/100)
3281536
10017
480
100000
Konok Tamás (1930-2020): Geometrikus kompozíció, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/40). 28×28 cm / serigraphy on paper, signed, numbered (22/40)
3137398
10018
480
40000
Hetey Katalin (1924-2010): Kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (27/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (27/40).
2875558
10019
480
48000
3012517
10020
480
140000
Haász István (1946): Geometrikus kompozíció, 2019. Akril, papír, jelzett, számozott (N 1/1). Üvegezett fakeretben. 49×39 cm. Egyedi, gyűjtői darab!/ acrylic on paper, signed, framed 2875707
10021
480
80000
2615779
10022
480
120000
3187023
10023
480
40000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF