Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Nayg István (1951), 2 db mű: Bársonykép I-II, 2002-2003. Vegyes technika, bársony, jelzett a hátoldalán. 29x20 cm. Üvegezett fakeretben.
10036.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10037.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10038.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

10039.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

10040.

Rufpreis:
170 000 HUF
460,70
531,25

10041.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10042.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10043.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

10044.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

10045.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Vágfalvi Ottó (1925-2015): "Alkony" (Balaton). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész autográf feliratával. Dekoratív fakeretben, 40×60 cm
10046.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Fejér Csaba (1936-2002): Tanya. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Üvegezett keretben. 45x80 cm
10047.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF