Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

12 db modern grafika magyar grafikusoktól. 2022-es naptáron. Buberg Balázs, Gergic, Ena, Bordás Márton, Blasics Renáta Renya, Böhm Gergely, Varga Balázs, Dusa Kovács Eszter, Lizom Dávid, Kling Hildegund, Harangozó Imi, madari Kinga. Rizográfia, papír, Jelzett, sorszámozott, 42/50. Képméret 25x25 cm, lapméret 30x42 cm
10060.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10061.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

10062.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10063.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

10064.

Rufpreis:
2 000 HUF

Andor Loránt (1906-1966): Pihenő (Illusztráció), 1941. Tus, akvarell, papír, jelzett, 7x17 cm
10065.

Rufpreis:
4 000 HUF

10066.

Rufpreis:
8 000 HUF

Albert Zsuzsa (1954-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 69/130. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. 27x16 cm.
10067.

Rufpreis:
12 000 HUF

Almásy Aladár (1946-): Vak koldus. Rézkarc, papír, .jelzett, számozott 51x/100 keretben 29x25 cm
10068.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
10

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Reggel a Dunánál. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, 18×28,5 cm
10069.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ádler Mór (1826-1902): Csendélet, 1894. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, sérült. Dekoratív fakeretben, 48×39 cm
10070.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38
25

Ajtai Tamás (1952-): Bergamo 2003. Vegyes technika Olaj, pasztell, kollázs, farost, jelzett, hátoldalán feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 25x24 cm / 47x47 cm
10071.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF