Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3244488
10204
480
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 5 db mű: Városképek és utcarészletek (Békés, Firenze és ismeretlen helyszínek). Klf. technikák (filctoll, akvarell stb.) papír v., 3 db jelzett,, részben lapszéli apró szakadásokkal, 30x41 cm körüli méretekben
3273416
10205
480
42000
Drabik István (1969): Test (cím nélkül), 2001. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. 74x52 cm. Üvegezett fakeretben. Jobb felső sarkában kisebb sérüléssel.
3181533
10206
480
Derkovits Gyula (1894-1934): 5 db grafika. Fametszet, papír, jelzés nélkül, poszthumusz nyomás, 8x9 cm körüli méretekben
3164713
10207
480
60000
3028915
10208
480
3227735
10209
480
Duray Tibor (1912-1988): Fiesole éjjel. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, üvegezett fakeretben, 11×15,5 cm
3227754
10210
480
4600
Duray Tibor (1912-1988): Esti Dunapart, 1965. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 12,5×23,5 cm 3281568
10211
480
19000
ef. Zámbó (efZámbó) István (1950-): Lázár feltámasztása, 2013. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (20/50), 2014, 36,5×26 cm 3279401
10212
480
Egyed László (1953-2019): Akt, 1996. Litográfia, papír. Jelzett, számozott (78/100). 20,5x29,5 cm
3272607
10215
480
Egresi Zsuzsa (1954-): Éji hajós. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (46/50), lapszéli egészen apró foltokkal, 25×16,5 cm. Üvegezett keretben. 3257177
10216
480
Élesdy István (1912-1987): Hazafelé. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 34x49 cm
3262096
10217
480
Élesdy István (1912-1987): Vihar előtt. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró szakadással és apró foltokkal. 29x47,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF