Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Durkó Gábor (1916-2003), össz. 5 db mű: Városképek és utcarészletek (Békés, Firenze és ismeretlen helyszínek). Klf. technikák (filctoll, akvarell stb.) papír v., 3 db jelzett,, részben lapszéli apró szakadásokkal, 30x41 cm körüli méretekben
10204.

Rufpreis:
5 000 HUF

Drabik István (1969): Test (cím nélkül), 2001. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. 74x52 cm. Üvegezett fakeretben. Jobb felső sarkában kisebb sérüléssel.
10205.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Derkovits Gyula (1894-1934): 5 db grafika. Fametszet, papír, jelzés nélkül, poszthumusz nyomás, 8x9 cm körüli méretekben
10206.

Rufpreis:
4 000 HUF

10207.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10208.

Rufpreis:
6 000 HUF

Duray Tibor (1912-1988): Fiesole éjjel. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, üvegezett fakeretben, 11×15,5 cm
10209.

Rufpreis:
3 000 HUF

Duray Tibor (1912-1988): Esti Dunapart, 1965. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 12,5×23,5 cm
10210.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

ef. Zámbó (efZámbó) István (1950-): Lázár feltámasztása, 2013. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (20/50), 2014, 36,5×26 cm
10211.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Egyed László (1953-2019): Akt, 1996. Litográfia, papír. Jelzett, számozott (78/100). 20,5x29,5 cm
10212.

Rufpreis:
4 000 HUF

Egresi Zsuzsa (1954-): Éji hajós. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (46/50), lapszéli egészen apró foltokkal, 25×16,5 cm. Üvegezett keretben.
10215.

Rufpreis:
5 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Hazafelé. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 34x49 cm
10216.

Rufpreis:
12 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Vihar előtt. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró szakadással és apró foltokkal. 29x47,5 cm
10217.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF