Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

10218.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10219.

Rufpreis:
12 000 HUF

10220.

Rufpreis:
12 000 HUF

10221.

Rufpreis:
12 000 HUF

10222.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10223.

Rufpreis:
12 000 HUF

10224.

Rufpreis:
12 000 HUF

Emanuel Béla (1879-1976): Csodapásztorok, 1973. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Emanuel Béla autográf ajámdékozási soraival. Kartonra kasírozva, karton széle foltos. Proveniencia: a művész hagyatéka. 35×50 cm.
10225.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10226.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Faragó József (1877-1928): Rendőr. Tus, toll, papír, jelzés nélkül. Grand Hotel Royal Nagy-Szálloda képeslapján. Hátoldalán Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus autográf feliratával. Üvegezett fakeretben 14×9 cm
10227.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
17

Friedrich Gábor (?-?): 6 db különféle plakátterv: Déligyümölcs, erő egészség; Déligyümölcs: sok vitamin; Éljen a világbéke!; Vitamindús, ízletes, vegyes technika, papír, különböző méretben
10228.

Rufpreis:
6 000 HUF

Földes Vilmos (1942-): Libikóka a konyhában (karikatúra, cím nélkül). Tus, papír, jelzett. 15×21,5 cm.
10229.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF