https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3135671
10218
480
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Erdős Géza (1910-1964): Csónak. Vegyes technika, papír, jbl.: Erdős Géza, 1958 Csónak. 22,5x34,5 cm, keretben, jó állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
3146824
10219
480
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Egri Tibor ( - ): Vízpart. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40×50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3146825
10220
480
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Egri Tibor ( - ): Reggeli pára. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40×50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3147129
10221
480
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Egri Tibor ( - ): Reggel Kékeden. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 50×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3109324
10222
480
0
3200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Elekfy Jenő (1895-1968): Lovasszekér az erdei úton. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. Fakeretben. 29×21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3080498
10223
480
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Emanuel Béla (1879-1976): Őrangyal, Párizs, 1973. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Proveniencia: a művész hagyatéka. Kisebb lapszéli szakadással. 43×32,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3080496
10224
480
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Emanuel Béla (1879-1976): Musica (csecsemő portré), 1968. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Proveniencia: a művész hagyatéka. Kétoldalas mű, hátoldalán arckép tanulmány. 32×50 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3080514
10225
480
0
16000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Emanuel Béla (1879-1976): Csodapásztorok, 1973. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Emanuel Béla autográf ajámdékozási soraival. Kartonra kasírozva, karton széle foltos. Proveniencia: a művész hagyatéka. 35×50 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3080384
10226
480
0
8500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Feszt László, ifj. (1957-): "Meditációs kép". Giclée nyomat, papír, jelzett és számozott (20/1) a hátoldalán. 20×15 cm. Üvegezett fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3273565
10227
480
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Faragó József (1877-1928): Rendőr. Tus, toll, papír, jelzés nélkül. Grand Hotel Royal Nagy-Szálloda képeslapján. Hátoldalán Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus autográf feliratával. Üvegezett fakeretben 14×9 cm 1130262
10228
480
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Friedrich Gábor (?-?): 6 db különféle plakátterv: Déligyümölcs, erő egészség; Déligyümölcs: sok vitamin; Éljen a világbéke!; Vitamindús, ízletes, vegyes technika, papír, különböző méretben
Das Lot is nicht erreichbar
3192547
10229
480
0
3600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Földes Vilmos (1942-): Libikóka a konyhában (karikatúra, cím nélkül). Tus, papír, jelzett. 15×21,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse