Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3272600
10072
480
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Budapest, pihenők a Városligetben, háttérben a Hősök tere. Rézkarc, papír, jelzett. 20×24,5 cm. Üvegezett fakeretben.
3277658
10073
480
Aczél Ilona (1929-2000): Önarckép. Szén, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 30x30 cm.
3257221
10074
480
Aczél Ilona (1929-2000), 2 db mű egy keretben: Buli van. Filctoll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 29,5x21 (x2) cm.
3257216
10075
480
Aczél Ilona (1929-2000): Ölelkező párok. Tempera, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 23,5x26 cm. 3274932
10076
480
Aba Szőcs László (1944-2018): Erdei út. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 50x70 cm.
3273330
10077
480
Aba Szőcs László (1944-2018): Havas tanya. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60x80 cm. 2862657
10078
480
26000
Angyal Júlia (1941-): Mátyás. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 60×60 cm.
3182178
10079
480
3200
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Pásztor, rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 34,5×39,5 cm
2971699
10080
480
3231696
10081
480
Aczél Ilona (1929-2000): Ház. Filc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben. 25x35 cm. 3254428
10082
480
Almásy Aladár (1946-): Pásztorleány. rézkarc, papír, jelzett, számozott (96/100), fakeretben, 39x29 cm
3257194
10083
480
Atlasz Marianna (-): Tanya. Tempera, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kopott fakeretben. 18×28,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF