https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2739848
10096
480
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bitó Ildikó (1966-): Szakadás. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: V/V. 25x25 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2872977
10097
480
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Brankovics Éva (1938-): Csendélet, olaj, karton jelzett keretben 30x38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3135905
10098
480
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bényi László (1909-2004): Téli utca. Tempera, akvarell, papír, jjl: Bényi László 55 Bényi László. 22x29 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
3135389
10099
480
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bényi László (1909-2004): Bivaly szénás szekérrel. Vegyes technika, papír, jjl.: Bényi. 25,5x23 cm, keretben, üvegezett, hibátlan.
Das Lot is nicht erreichbar
3135922
10100
480
0
80000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Id. Benedek Jenő (1906-1987): Udvar. Olaj, vászon, jbl.: Benedek. Sérült! 60x80 cm, keretben, jó állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
3098241
10101
480
0
11000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bányai Marietta (-): Horoszkóp. Vegyes technika, fa, karton, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 50x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2763264
10102
480
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bér János (1937-2021): Zöld-kék kompozíció, 1992. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (16/40). Lapméret: 65×50 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40).
Das Lot is nicht erreichbar
3214393
10103
480
0
110000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Baranyay András (1938-2016): Kéz (cím nélkül), 1980-as évek. Ofszetnyomat, papír. Jelzett, számozott: 8/25. Baranyay András autográf ajánlásával ("Gyurinak szeretettel"). 28×39,5 cm. Üvegezett fakeretben. Mindössze 25 példányban készült, a Makói Grafikai Művésztelepen készült gyűjtői ritkaság!
Das Lot is nicht erreichbar
3272915
10104
480
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bakallár József (1940 - 2013) Veronikak kendője. Szitanyomat, Karton jelzett 22x16 cm Hátoldalon dedikált
Das Lot is nicht erreichbar
3097340
10105
480
0
42000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Budahelyi Tibor (1945-), Dobány Sándor (1954-), Ézsiás István (1943-), Kazimour Antal (1954-): össz. 8 db mű (művészenként 2 db). Többféle technika (sokszorosított grafika), papír, mind jelzett. Lapméret: 29x29 cm. É.n. (1980 körül). Eredeti kiadói karton mappában, mappa belső borítóján Bak Imre bevezetőjével, mappa külső borítóján kisebb folttal, máskülönben jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
3183714
10106
480
0
70000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
id. Benedek Jenő (1906-1987): Kirándulók (cím nélkül). Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 60×80 cm / oil on canvas, signed, framed
Das Lot is nicht erreichbar
3272973
10107
480
0
60000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Barsy Adolf (1872-1913): Hegedűs lány.. Olaj, vászon, jelzett keretben 90x58 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse