Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

10096.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10097.

Rufpreis:
12 000 HUF

10098.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10099.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10100.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Bányai Marietta (-): Horoszkóp. Vegyes technika, fa, karton, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 50x50 cm
10101.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10102.

Rufpreis:
10 000 HUF

Baranyay András (1938-2016): Kéz (cím nélkül), 1980-as évek. Ofszetnyomat, papír. Jelzett, számozott: 8/25. Baranyay András autográf ajánlásával ("Gyurinak szeretettel"). 28×39,5 cm. Üvegezett fakeretben. Mindössze 25 példányban készült, a Makói Grafikai Művésztelepen készült gyűjtői ritkaság!
10103.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Bakallár József (1940 - 2013) Veronikak kendője. Szitanyomat, Karton jelzett 22x16 cm Hátoldalon dedikált
10104.

Rufpreis:
4 000 HUF

10105.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

id. Benedek Jenő (1906-1987): Kirándulók (cím nélkül). Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 60×80 cm / oil on canvas, signed, framed
10106.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Barsy Adolf (1872-1913): Hegedűs lány.. Olaj, vászon, jelzett keretben 90x58 cm
10107.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF