Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2920332
10084
480
3254138
10085
480
Bakallár József (1940-2013): Végre ünnep, 1989.X.23. Nyomat, papír, jelzett. Hátoldalán 1956-os zászlót imitáló magyar trikolórral és a művész bélyegzőjével. Fakeretben, 13x10 cm 3233065
10086
480
28000
Bednár János (1886-1932): Arckép, 1931. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 51×43 cm
3239412
10087
480
50000
Bornemisza László (1910-1995): Emberek a vízparton. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív fakeretben, 50×70 cm
3049314
10088
480
32000
3027316
10089
480
Bazsali Ferenc (1923-1968): Öreg kapu. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 21x28 cm
2832906
10090
480
Biai-Föglein István (1905-1974): Virágok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 37,5×29 cm 2779561
10091
480
4800
Bod László (1920-2001): Nagybánya, 1994. Ceruza, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett. 24x33 cm
3199115
10092
480
15000
ifj. Benczúr Gyula (1879-1961): Karintia, Millstatti-tó. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Sérült. Fakeretben. 47,5x76 cm
3005727
10093
480
24000
2518550
10094
480
24000
Bakányi Gyula (1955-): Anyaság. Olajtempera, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 60×80 cm 2739880
10095
480
Bitó Ildikó (1966-): Ragyogás IV. Szitanyomat, papír. Jelzett. IV/XII számozással. Lap széle kissé foltos. Sarkaiban törésnyomokkal. 29,5x30,5 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF