Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Keleti (Kelety) Gábor (1870-?): Viharos táj, olaj, karton, jelezve jobbra lent, sérült, 24×34 cm
10374.

Rufpreis:
6 000 HUF
17

Kondor Béla (1931-1972): Ágyban, rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 15,5×8 cm
10375.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1930 Kós Károly (1883-1977): 8 db erdélyi témájú linómetszete, felvágatlan íven, rajta: "17. Városi nemes őr és nemes asszony XVII. század (Kolozsvár), "18: Székely nemes XVII. század (Marosvásárhely)", "19. Szász pap, XVI. század (Szebeni városháza.)", "20. Mezei hadnagy, XVII. század (Fogaras-vára.)", "21. Vári darabont, XVII. század (Sebesvár)", "22. Jobbágy, XVII. század. (Küküllővár)", "23. Gyulafehérvári katedrális.","24. Demsus. Hunyad vármegye", linómetszetek, papír, jelzettek a dúcon, hajtott, foltos, 9x9 cm és 10,5x10x5 cm, lap kihajtva: 38x53 cm
10376.

Rufpreis:
10 000 HUF

10377.

Rufpreis:
1 600 HUF

10378.

Rufpreis:
1 600 HUF

10379.

Rufpreis:
1 600 HUF

Koppány Frigyes (?-?): Színes formák, 1982. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 12x12 cm
10380.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kovács Attila (1938-2017): Geometrikus kompozíció, 1968/69. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (25/75) a hátoldalán, 22x67 cm. Ritka, korai és színes grafika az életműből! / screenprint on paper, signed and numbered (25/75) on the reverse,
10381.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Konok Tamás (1930-2020): Dinamikus struktúrák, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/40). 28×28 cm / screenprint on paper, signed, numbered (22/40)
10382.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

10383.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10384.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10385.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF