Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3280718
10374
480
Keleti (Kelety) Gábor (1870-?): Viharos táj, olaj, karton, jelezve jobbra lent, sérült, 24×34 cm 3275056
10375
480
Kondor Béla (1931-1972): Ágyban, rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 15,5×8 cm 3262029
10376
480
cca 1930 Kós Károly (1883-1977): 8 db erdélyi témájú linómetszete, felvágatlan íven, rajta: "17. Városi nemes őr és nemes asszony XVII. század (Kolozsvár), "18: Székely nemes XVII. század (Marosvásárhely)", "19. Szász pap, XVI. század (Szebeni városháza.)", "20. Mezei hadnagy, XVII. század (Fogaras-vára.)", "21. Vári darabont, XVII. század (Sebesvár)", "22. Jobbágy, XVII. század. (Küküllővár)", "23. Gyulafehérvári katedrális.","24. Demsus. Hunyad vármegye", linómetszetek, papír, jelzettek a dúcon, hajtott, foltos, 9x9 cm és 10,5x10x5 cm, lap kihajtva: 38x53 cm
3143777
10377
480
3143781
10378
480
3144228
10379
480
3144272
10380
480
Koppány Frigyes (?-?): Színes formák, 1982. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 12x12 cm
3245822
10381
480
55000
Kovács Attila (1938-2017): Geometrikus kompozíció, 1968/69. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (25/75) a hátoldalán, 22x67 cm. Ritka, korai és színes grafika az életműből! / screenprint on paper, signed and numbered (25/75) on the reverse,
3214391
10382
480
110000
Konok Tamás (1930-2020): Dinamikus struktúrák, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/40). 28×28 cm / screenprint on paper, signed, numbered (22/40)
3128837
10383
480
3128831
10384
480
15000
Vladimir Kopteff (1932-2007): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1976. Szitanyomat, papír. Jelzett. 27x32,5 cm. 2819193
10385
480
19000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF