Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2704586
10665
480
3200640
10666
480
2750417
10667
480
Rác András (1926-2013): Geometrikus kompozíció (Szentendre). Ceruza, kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Lapszéli sérülésekkel. 50x35 cm
3191125
10668
480
Révész Réka (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Talány (cím nélkül). Litográfia, papír. Jelzett. Számozott (9/10). Lapszéli apró szakadásokkal. 29x22 cm.
3236979
10669
480
Ruisz György (1922-1994): Konyha. Szén, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 29x19,5 cm
3068843
10670
480
3178510
10671
480
Angelo Ranzi (1930-2019): Villa. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap alja foltos, 18x25 cm 2750418
10672
480
3135399
10673
480
36000
Ruzicskay György (1896-1993): Tájkép mezőgazdasági épülettel. Pasztell, papír, jjl.: Ruzicskay. 25x32,5 cm, keretben, üvegezett, enyhén sérült.
3254276
10674
480
15000
Ruzicskay György (1896-1993): Elekrtomos erők. Algráfia, papír, jelzett, Ruzicskay György autográf címzésével, 25x19 cm Dekoratív keretben 3258679
10675
480
42000
Réti Zoltán (1923-2018): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80×60 cm
3258549
10676
480
48000
Réti Zoltán (1923-2018): Dunakanyar. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, fakeretben, 60×80 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF