Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

10677.

Rufpreis:
12 000 HUF

Reinhardt István (1936-): Szolnoki határban. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 27,5x42,5 cm
10678.

Rufpreis:
12 000 HUF

10679.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Rauscher Juliska (1888-1947): Lány népviseletben (Buják?), 1940. Akvarell, papír, jelzett, sérült. Paszpartuban, 52,5×40 cm.
10680.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rauscher Mariska (1872-1936), 3 db mű: Szecessziós rajzok (táj és ornamentikák). Akvarell, papír, mindegyik jelzett, részben sérült. 44x33, 19×23 és 23x30 cm.
10681.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Simorka Sándor (1961-) Angyali üdvözlet. Tus, papír, kétoldalas. jelzett paszpartuban, 29x19 cm
10682.

Rufpreis:
8 000 HUF

10683.

Rufpreis:
10 000 HUF

Sükösd Éva (1928?) : Erdélyi táj, pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 39,5x28 cm
10684.

Rufpreis:
6 000 HUF

10685.

Rufpreis:
10 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Céllövölde. Linómetszet, papír, jelzett, a hátoldalán a művész pecsétjével és egy egyedi rajzzal, lapszéli elszíneződésekkel, 29×39,5 cm
10686.

Rufpreis:
12 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Balatoni nádas. Akvarell, papír, jelzés nélkül, a hátoldalán a művész pecsétjével, 50×35 cm
10687.

Rufpreis:
8 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Csendélet. Akvarell, pasztell, papír, jelzés nélkül, a hátoldalán a művész pecsétjével, 39×26 cm
10688.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF