Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3258565
10677
480
3257173
10678
480
Reinhardt István (1936-): Szolnoki határban. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 27,5x42,5 cm
3244245
10679
480
28000
3256195
10680
480
Rauscher Juliska (1888-1947): Lány népviseletben (Buják?), 1940. Akvarell, papír, jelzett, sérült. Paszpartuban, 52,5×40 cm.
3256203
10681
480
9500
Rauscher Mariska (1872-1936), 3 db mű: Szecessziós rajzok (táj és ornamentikák). Akvarell, papír, mindegyik jelzett, részben sérült. 44x33, 19×23 és 23x30 cm. 3272912
10682
480
Simorka Sándor (1961-) Angyali üdvözlet. Tus, papír, kétoldalas. jelzett paszpartuban, 29x19 cm
3077233
10683
480
3279014
10684
480
Sükösd Éva (1928?) : Erdélyi táj, pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 39,5x28 cm
3278601
10685
480
3278590
10686
480
Somlai Vilma (1938-2007): Céllövölde. Linómetszet, papír, jelzett, a hátoldalán a művész pecsétjével és egy egyedi rajzzal, lapszéli elszíneződésekkel, 29×39,5 cm 3278592
10687
480
Somlai Vilma (1938-2007): Balatoni nádas. Akvarell, papír, jelzés nélkül, a hátoldalán a művész pecsétjével, 50×35 cm 3278593
10688
480
Somlai Vilma (1938-2007): Csendélet. Akvarell, pasztell, papír, jelzés nélkül, a hátoldalán a művész pecsétjével, 39×26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF