Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Kremper Antal 1957 gúnyrajz, tus, papír, 14x10
10386.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kéri Ádám (1944-): Hommage á Bartók, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (100/59). 36x33 cm. Az Hommage a Bartók mappából.
10387.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kardos János (1946-2018): Kompozíció, 1981. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 56x77 cm
10388.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kovács Tamás (1942-1999): Ady, társaságban. Litográfia, papír, jelzett, számozott: paszpartuban, 38x26 cm
10389.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kardos János (1946-2018): Kompozíció, 1986. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 56x77 cm
10390.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kardos János (1946-2018): Kompozíció, 1991. Akril, papír. Jelezve lent. Üvegezett fakeretben. 65x103 cm
10391.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kondor Lajos (1926-2006): Zsuzsanna és a vének. Színzett rézkarc, papír, jelzett,8x26 cm
10392.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kőhegyi Gyula (1933- ): Van Gogh önarcképe. Linómetszet, papír. Jelzett. 15x11 cm
10393.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Szabadulás. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 20×17 cm
10394.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kozma Lajos (1884-1948): Támaszkodva. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 20×17 cm
10395.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Erdei út. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, 39×29 cm
10396.

Rufpreis:
2 400 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Szélmalom. Rézkarc, papír, jelzett, néhány kevés apró folttal, laza paszpartuban, 28,5×37,5 cm
10397.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF