Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3274925
10411
480
Kiss Terézia (1928-2016): Jácint. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 39,5x30 cm 3274677
10412
480
38000
Kalcsó József (1952-): Cigánylány. széle. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fa keretben, 80x60 cm
3274438
10413
480
3200
Konecsni Zsizsi (1911-2000): Kardvirág. Linómetszet, papír, jelzett. 40x30 cm
3142073
10414
480
4800
Kovács Tamás László (1964-): "Tisztelet K. Malevicsnek". Száraz, magasnyomás, akril, papír, jelzett, 16/22 számozással. 29x21 cm
3265559
10415
480
Klement Zoltán (1967-): Maszkban. Linómetszet papír, jelzett. 10,5x9 cm
3269784
10416
480
50000
Kardos János (1946-2018): Kiss (Csók) Olaj, vászon Jelzett. keretben. 90x120 cm 3272603
10417
480
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Álmosító illat. Rézkarc, papír. Jelzett, számozott (88/100). 15×10 cm. Üvegezett fakeretben. 3145790
10418
480
2200
Koppány Frigyes (?-?): Színes oszlopok, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16,5 cm
3233358
10419
480
Keleti Jenő, ifj. (1943-): Kastély. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (15/10), lap széle sérült és kissé foltos, 27,5×34 cm
3237470
10420
480
24000
Kéri László (1949- ): Tanya. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán Kéri László autográf feliratával és Képcsarnok Vállalat címkéivel, mely szerint kiállítva a Bernáth Aurél Teremben, Kaposvárott 1985-ben. 45×76 cm. Fakeretben
3214265
10421
480
Kotász Károly (1872-1941):Kunyhó. Ceruza, papír, jelzett, dekoratív üvegezett keretben 19x20 cm
3144847
10422
480
Kondé László (1954-2002): Élet, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A II./IV. számozással. 10x11,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF