Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof.
10266.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Gyémánt László (1935-): Női ülő akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 50x70 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof.
10267.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Gubis Mihály (1948-2006): Ölelkező forma. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton. 31x31 cm.
10268.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Gy. Molnár István (1933-): Behavazott falu. Rézkarc, papír, jelzett, 21x28 cm. Üvegezett keretben.
10269.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel, lapméret: 49x65 cm / László Gyémánt (1935-): Nude. Serigraphy on paper, signed, artist's proof EA., sheet size: 49x65 cm
10270.

Rufpreis:
10 000 HUF

Gy. Sándor József (1887-1936): Meditatio. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, lap széle sérült, 22×15 cm
10271.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gaál Domonkos (1940-2009): Budavári emlék. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 28x20 cm
10272.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. 65x49,5 cm. Üvegezett fakeretben. / Screenprint on paper, signed, artist's proof. Framed
10273.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Győrffy Sándor (1951-): Hommage á A.S., III., 1984. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. II/VI számozással. 58x43,5 cm. Üvegezett fakeretben. / serigraphy on paper, signed, artist's proof E.A. II/VI, framed
10274.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Göllner Miklós (1902-1977): Nagy László költő portréja. Ceruza, papír, jelezve jobbra középen, 42x29,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10275.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Gertler Tibor (1902-1991): Krisztus. Olaj, karton, jelzett a hátoldalán pecséttel. Fakeretben. 33x24 cm
10276.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Gácsi Mihály (1926-1987): Halvacsora. Rézkarc, papír, jelzett, elszíneződésekkel, 29,5x40 cm
10277.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF