Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3262343
10266
480
14000
Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof.
3262345
10267
480
14000
Gyémánt László (1935-): Női ülő akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 50x70 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof.
3171265
10268
480
28000
Gubis Mihály (1948-2006): Ölelkező forma. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton. 31x31 cm.
3277002
10269
480
Gy. Molnár István (1933-): Behavazott falu. Rézkarc, papír, jelzett, 21x28 cm. Üvegezett keretben. 3281533
10270
480
Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel, lapméret: 49x65 cm / László Gyémánt (1935-): Nude. Serigraphy on paper, signed, artist's proof EA., sheet size: 49x65 cm
3281516
10271
480
Gy. Sándor József (1887-1936): Meditatio. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, lap széle sérült, 22×15 cm
3281167
10272
480
Gaál Domonkos (1940-2009): Budavári emlék. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 28x20 cm
3280073
10273
480
24000
Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. 65x49,5 cm. Üvegezett fakeretben. / Screenprint on paper, signed, artist's proof. Framed
3279904
10274
480
Győrffy Sándor (1951-): Hommage á A.S., III., 1984. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. II/VI számozással. 58x43,5 cm. Üvegezett fakeretben. / serigraphy on paper, signed, artist's proof E.A. II/VI, framed
3280064
10275
480
38000
Göllner Miklós (1902-1977): Nagy László költő portréja. Ceruza, papír, jelezve jobbra középen, 42x29,5 cm. Üvegezett fakeretben.
3278691
10276
480
Gertler Tibor (1902-1991): Krisztus. Olaj, karton, jelzett a hátoldalán pecséttel. Fakeretben. 33x24 cm
3274445
10277
480
3200
Gácsi Mihály (1926-1987): Halvacsora. Rézkarc, papír, jelzett, elszíneződésekkel, 29,5x40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF