Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

10254.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

10255.

Rufpreis:
6 000 HUF

10256.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10257.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Emeric Fehér / Fehér Imre (1904-1966) Paris, Senfer. Rézkarc, papír, jelzett 20x12 cm Üvegezett keretben
10258.

Rufpreis:
6 000 HUF

Farkasházy Miklós (1895-1964): Szénabetakarítás. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. Lap széle sérült. 28x21 cm
10259.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Városkép, fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 13×10 cm
10260.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Gedő Lipót (1887-1952): Macskazene, litográfia, papír, jelzett a litográfián, hajtott, paszpartuban, 19×29 cm
10261.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gönczi Béla (1934-): Budapest Hilton, 1988. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (1207/2000), 10x14 cm. Eredeti Hilton borítékban.
10262.

Rufpreis:
2 400 HUF

10263.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Hálózat (cím nélkül), 1964. Monotípia, papír, jelzett. 21,5x29,5 cm
10264.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof.
10265.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF