Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Kass János (1927-2010): 12 híres orvos.12 Famous Physicians. Csak 11 rézkarc a 12-ből. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 19x9 cm. kísérőfüzettel. Kiadói papírmappában.
10398.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10399.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Kottek Péter (1955-): Az univerzum ura, avagy beteg a föld (anamorfózis). Rézkarc, papír, jelzett, számozott (I/2), 39,5×24,5 cm
10400.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Keleti Jenő (1920-1998): Enteriőr (festménnyel). Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 80×60 cm
10401.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
11

Kőrösi Papp Kálmán (1940): Papagáj, 1995. Színes tus, papír, jelezve balra lent. Plexiüvegezett keretben. 63,5x43,5 cm
10402.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Kéri Ádám (1944-): Türe (ajtó), 1977. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (121/200). Neue Kunst aus Ungarn, Galerie Lometsch, Kassel, mappából. Fakeretben. 22×20 cm
10404.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Joseph Kádár (1936-2019): Tánc (cím nélkül), 1974-1996. Elektrográfia, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 27x16 cm
10405.

Rufpreis:
12 000 HUF

Joseph Kádár (1936-2019): "Hommage á Kassák", 1987-1990. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (83/100). Üvegezett fakeretben. 23x23 cm
10406.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Joseph Kádár (1936-2019): Hommage a Le Corbusier. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/10). 27x27 cm
10407.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció (Ernest Hemingway: Az öreg halász és a tenger c. kötethez). Fametszet, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 9,5×5,5 cm
10408.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció (Vélez de Guevara: A sánta ördög c. kötethez). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 11×8 cm
10409.

Rufpreis:
5 000 HUF

Joseph Kádár (1936-2019): Hommage á Bartók, 1981. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (7/10). Üvegezett fakeretben. 40×27 cm
10410.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF