Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3276227
10398
480
24000
Kass János (1927-2010): 12 híres orvos.12 Famous Physicians. Csak 11 rézkarc a 12-ből. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 19x9 cm. kísérőfüzettel. Kiadói papírmappában.
3279249
10399
480
40000
3278384
10400
480
4200
Kottek Péter (1955-): Az univerzum ura, avagy beteg a föld (anamorfózis). Rézkarc, papír, jelzett, számozott (I/2), 39,5×24,5 cm
3277055
10401
480
30000
Keleti Jenő (1920-1998): Enteriőr (festménnyel). Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 80×60 cm 3276835
10402
480
50000
Kőrösi Papp Kálmán (1940): Papagáj, 1995. Színes tus, papír, jelezve balra lent. Plexiüvegezett keretben. 63,5x43,5 cm
3276123
10404
480
Kéri Ádám (1944-): Türe (ajtó), 1977. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (121/200). Neue Kunst aus Ungarn, Galerie Lometsch, Kassel, mappából. Fakeretben. 22×20 cm
3276148
10405
480
Joseph Kádár (1936-2019): Tánc (cím nélkül), 1974-1996. Elektrográfia, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 27x16 cm 3276199
10406
480
24000
Joseph Kádár (1936-2019): "Hommage á Kassák", 1987-1990. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (83/100). Üvegezett fakeretben. 23x23 cm
3276256
10407
480
Joseph Kádár (1936-2019): Hommage a Le Corbusier. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/10). 27x27 cm
3276031
10408
480
Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció (Ernest Hemingway: Az öreg halász és a tenger c. kötethez). Fametszet, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 9,5×5,5 cm
3276027
10409
480
Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció (Vélez de Guevara: A sánta ördög c. kötethez). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 11×8 cm 3276065
10410
480
28000
Joseph Kádár (1936-2019): Hommage á Bartók, 1981. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (7/10). Üvegezett fakeretben. 40×27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF