Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3144317
10423
480
900
Kőszeghy Csilla (1977-): Nyári kép, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 16/22 számozással. 27,5x35 cm 3136551
10424
480
80000
3178038
10425
480
Kránitz Margit (1928-2000): Fácános csendélet. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Szélein keretezésből fakadó kisebb sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben. 50x70 cm 3140907
10426
480
500
Kádár Katalin (1951-): Rézkarcinoma XI. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/V. számozással, 9x9 cm 2939746
10427
480
44000
2832902
10428
480
Kovács Dezső (1921-2004): Napfényes táj. Tempera, papír, jelzett, szakadással 33x48 cm 3065418
10429
480
Komorjai Kutsa László (1922-) Balatoni látkép. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 31x43 cm 2906561
10430
480
3124509
10431
480
3180760
10432
480
3144253
10433
480
Koppány Frigyes (?-?): Formák, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm
3144249
10434
480
Koppány Frigyes (?-?): Színes geometria, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF